Velkost penisu

mig

Kupte si Phallosan dá Vám to nejaký ten centák vidím to aj na sebe fest to natahuje. Môžem povedať, že je to účinné.

Vladsmalym

Mám 22, penis dlhý iba 12 cm, krásny veľký žaľud a žijem, ale také dva centimetre naviac by neboli zlé :(

Tlči

Ahojte... Ma 13 rokov a dlžka penisu 14,5 cm... najprv som sa bál že ho mám malého ale teraz sa zase že ho budem mat velkeho xD

janab

Nie je podstatná veľkosť penisu, dôležitá je technika pri súloži. Veľké a dlhé penisy sa dostatočne neprekrvujú, tzn.,že síce sa postavia pri vzrušení, avšak tuhosť nič moc...akoby z gumy..zatiaľ čo menšie penisy pri prekvení sú pevné a lepšie prenikajú. Medzi chlapcami ,väčšinou nevyzretými však prevláda názor, že menší, či malý úd nie je nič normálne, opak je pravdou. Menší úd pri stoporení dosahuje niekoľkonásobné zväčšenie a na cikanie úplne stačí aj tých 5 cm...hovorí sa, že aj malý gašparko urobí veľké divadlo.

dievcina

inak ja tiez nechapem co to je za mytus ze zalezi na dlzke alebo na velkosti :D vobec nezalezii :) na co mi je 24cm zaspatý krásavec ? :D fakt chlapi vobec na tom nezalezi nepozastavujte sa nad tym :P

spicli

ja mam 17rokov a cez 15 cm ale zatial ani jedna sa nestazovala.a som sa docital jeden mal pravdu od zadu je naj pre oboch