Mlieko a bolesť brucha

Príspevok v téme: Mlieko a bolesť brucha
dajka_rk

Ahoj

poraďte mi prosim. Mam 21 rokov a uz od malicka mi byva zle ked vypijem mlieko. Do teraz som to dako neriesila ale teraz na posledy ako som si dala pohar mlieka tak mi bolo asi 3 dni velmi zle od žaludka. Tak som sa vybrala ku doktorke ze chcem vysetrenie lebo mi nebyva dobre. Tak mi vzala krv a poslala do laboratoria na laktozu, kravske mlieko, bielkoviny a kadečo ine. Dnes som volala o vysledky a ze su negativne. Nechapem to... Co to moze byt podla vas? Prosim len mi nepiste komenty ako napr. tak prestan pit mlieko. Ja ho nepijem tento 1 pohar som si dala.

dajka_rk

embryo.. mna ako ani nenapadlo ze by som niekedy nieco taketo mohla mat.. ja som milovala mlieko s grankom pila som ho dobre ze nie 3x za den... ano byvalo mi zle ale nikdy som nemyslela ze z toho ved ako mala no nenapadlo ma to .. az teraz ked som nic nejedla nepila a dala som si mlieko a nespala som od bolesti 2 dni..ale tak malo by sa to dat nejak vycitat z krvi alebo dako nie?

embryo

dakjka_rk: rado sa stalo :-) vela ludi o takomto niecom netusi...

ak mas cas, tak si urcite prebehni diskusiu k blogu, daju sa tam najst dalsie zaujimave informacie ;-)

dajka_rk

dakujem za ten clanok.. pozorne som si ho precitala a musim sa priznat ze o niecom takomto som vobec ani nevedela...dakujem pekne

dajka_rk

Tak teda intolerancia a alergia... no to je to iste nie... ked nemozes mlieko tak nemozes... ale dusievam sa napriklad aj z cokolady mliecnej.. tak uz ako vazne neviem cim to moze byt ked mam negativne vysledky :/

dajka_rk

Ahoj nie neskusala som take mlieko a myslim ze je aj tazko k dostatiu.. pijavala som len normalne v krabici a nepijem ho casto. Ale dnes sa varila polievka a dalo sa tam kusok mlieka a ja som mala zas krce v bruchu.. a myslim ze ked idem na vysetrenie na krv tak snad robia testy aj na tu alergiu...