Ako sa zbaviť "kamarátky"

Príspevok v téme: Ako sa zbaviť "kamarátky"
trejka

Nebudem to tu rozpisovať na sto riadkov, takže len v krátkosti. Mám najlepšiu kamarátku ktorá mi neskutočne vadí a chcela by som s ňou prerušiť kontakt avšak je to moja spolužiačka a aj spolu sediaca, nemám veľa iných kamarátov..takže prosím o rady ako to s ňou zvládnuť a poprípade spoznať nových ľudí ...vopred ďakujem :)

Neyz123

Ahoj Trejka, mohla by si mi dat na teba nejaky tvoj kontakt? Email apod. ? mam skoro presne to iste co ty a mohli by sme sa spolocne porozpravat v súk. spravach :)

drexlerova

co tu chytate za slovicka?ako keby vam sa to nestalo. trejka je to uplne normalne.Tak ako kazdy aj ty dospievas a menis sa cely zivot,tak isto sa menia aj ludske vlastnosti,prehlbuju sa,tak isto aj pohlad na zivot na ludi a pod.Stale sa drzim heslom radsej inteligentna samota ako hlupa spolocnost.takze nepocuvaj ludi na fore ale riad sa pocitmi,ak ti kamoska vadi nevyhladavaj jej spolocnost a ked bude chciet ist von tak jej povedz ze nemas cas a pod...v zivote budes stretavat vela takých ludi a budes musiet vediet povedat nie,ale mozno sa s takymi budes musiet naucit zit.Ja som sa naucila takých ludi ignorovat,viem ze ich nemozem vymazat zo zivota ale musim ich tolerovat,takze ich ignorujem.a tym padom ma uz neotravuju a nevyhladavaju moju spolocnost .vies mi baby si priatelstva kazime aj preto ze sme prirodzene ziarlive,mozno mas pri nej pocit menejcennosti,mozno trosku nizke sebavedomie ked stoji pri tebe,a to ta stve.Ale to je v pohode,nemusis byt ta ktora bude ,,stat v kute,, proste si zistila ze ste si odlisne a vase cesty sa rozdeluju.Mozno si introvert ona extrovert a nejak vam to spolu neladi.Nic sa nedeje...

trejka

Ďakujem za rady a pokusim sa o to ju tolerovať...najhoršie je že ak chcem isť napr. niekam von s druhou spolužiačkou vždy sa bez opytania pridruži pritom keď mala priateľa vôbec nemala zaujem snami ísť

sewie

trejka, neviem presne co ti spravila, ale snad to nebude az take zle aby ste sa nemohli aspon normalne spolu bavit. Ja mam tiez par znamych ktorych nemusim ale su to kamosi mojich kamosov, tak ich proste "tolerujem", normalne sa s nimi bavim ale nejak ich spolocnost nevyhladavam. Nemusis sa jej pokusat silou mocou "zbavit", proste ju ber ako normalneho cloveka co ti az tak nesedi a maj oci otvorene, ved ked mas aj inych priatelov tak aj cez nich snad spoznas dalsich ludi a cez nich dalsich....

trejka

Radšej sama ako s kamarátkou ktorá keď má priateľa si na teba ani nevie nájsť čas a vo veľa situáciach sa vôbec nechová ako kamarátka. Normálne som sa opýtala na radu ako spoznať nových ľudí pretože väčšina kamaratiek sú naše spoločné a nechcem kaziť aj tieto vzťahy nejakými našimi spormi.

Slobodna

Máš najlepšiu kamarátku, ktorá ti neskutočne vadí ale inak nemáš veľa kamarátov a nakoniec si to zaklincovala tým, že sa pýtaš, ako spoznať nových ľudí.

Môžeš byť pravdepodobne rada, že to tá jediná z tebou dokáže vydržať. Tak aby si nakoniec neostala sama.

trejka

Zle som sa vyjadrila, bola to najlepšia kamarátka no po čase som zistila aká v skutočnosti je...a proste si už s ňou vôbec nerozumiem, len v jej prítomnosti znervózniem ...neviem to ovplyvniť