Ranna bolesť hlavy, krku

Príspevok v téme: Ranna bolesť hlavy, krku
Ktm

Zdravím, uz neviem ani ako dlho to bude že ked idem spať napeiklad ako včera o 23:30 normalne zaspim a zobudim sa väčšinou o 5 hodiny od zaspatia. Ked sa zobudim prvýkrát bolesť hlavy je mierna, potom za zobudim o 30minut a bolesť je silnejšia a takto sa zobudzam priwmerne kazdu pol hodinu a bolesť rastie. Vstavam až o 9:00 a ide ma poraziť, no vstanem idem ma wc, umyjem si tvar a prejde 10 minút a bolesť je preč. Spím v priemere 8 a pol hodiny a cez den aj tak som unavený, zivam doslova každých 10 minút cely deň. A taky menší problém mam aj s zivanim pretoze mi pri tom slzia oči a je to neprijemne v spoločnosti akokeby som plakal no neviem to ovládať proste pár sekúnd mi slzia oči :-)
A k tej hlave ma mierne bolí aj krk ale to celý deň.

Čo je príčinou? Vankúš, matrac, zla poloha pri spaní(spim na boku), posilňovanie(cvičím len par minut kazdy deň), vysedavanie za pc/tv/tablet/mobil?

Fleur-de-lis

no neviem. Mňa bolievala hlava zo zlého vankúša. Teraz mám ten tvarovaný a už ma nebolieva.
Keď sa zvykneš hrbiť(za pc, na gauči....) a ešte máš aj zlý vankúš tak to môže byť od krčnej chrbtice.