Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Točenie hlavy, triaška a pád na zem

Príspevok v téme: Točenie hlavy, triaška a pád na zem
Chariott

Dobrý deň. Často sa mi stáva, že keď ráno vstanem z postele tak sa mi neuveriteľne zatočí hlava, nič nevidím a väčšinou padnem na zem, ak sa ničoho nestiham zachytiť. Na zemi o sebe neviem, akoby to ani nebolo moje telo ale keď to prestane, mám poodierané ruky aj nohy od nábytku, tak sa na tej zemi asi zmietam ako v záchvate alebo čo. Vždyto trva najviac 10 sekúnd. Neviete mi poradiť čo to je? Ďakujem.

mačiččka14

dobrý večer, mňa trápi podobný problém a nechcem zakladať nový príspevok. Posledné 2 týždne ma často trápia závraty, zblednem a je mi na zvracanie. tehotná niesom, neviete čím to môže byť spôsobené? Chystám sa vo štvrtok k lekárke, ale aj tak ma to zaujíma. a posledné 3 dni mi dost trpnu nohy, moze to mat niečo spoločne?

šmolinka :)

ja by som tiež povedala že môže to byt epilepsia, na túto diagnozu som sa liečila od detstva od 4 rokov asi do 19,skús poprosiť niekoho z rodiny, aby ta skúsil sledovať cez noc aspoň hodinu,epileptický záchvat totiž môžeš mať aj počas spánku a to, že ti je na odpadnutie po zobudení, môže byť iba dôsledkom prekonaného záchvatu.. epilepsia je diagnoza, ktorá by mala byť jednoznačne pod dohľadom lekaára. tak ako ti radila adri,objednaj sa k neurologovi on ti poradí čo ďalej.. a je tu aj možnosť tej hypoglykémie.. daj si zmerať cukor nalačno buď u obvodnej alebo aj v niektorých lekárňach sa dá zmerať hladina cukru v krvi:) želám ti nech ti čím skôr zistia správnu príčinu tohto problému Charriott :)

redka

tiez by som sa pozrela na ten pitny rezim... no a ked vstavas z postele, tak si najskor na chvilu sadni a az potom vstan... posed nech sa krv "premiestni" a potom po case vstan...