Vypadavajuce vlasy

Príspevok v téme: Vypadavajuce vlasy
mishel_

Ahojte, chcela by som aj poradiť ale možno iba uistiť, takže môj každodenný problém su vlasy a trapi ma to vyše polroka, mam pocit že mi vypadavaju a niekedy si dám zaležať že koľko vlasov mi vypadne pri umyvaní,nasledne česanie a fenovanie, je ich okolo 120 a podľa kožnej to je normalne,potom mi vypadava okolo 30-40 plus minus vlasov denne čo ja pozorujem, vyššie to je sice je to divne ale ked mi začinaju masnieť tak oveľa viac a kedže su pozliepane tak mi ako keby presvitala pokožka,to je normálne? lebo mne už z toho šibe doslovne a chcem sa spýtať či aj vám ked si potiahnete vlasmi tak vam vypadnú dajake vlasy ??mne sa zdá že keď sú mastne lebo ja si umyvam možno tak raz dvakrát do tyždna tak ako keby po 4-5 dni stracali vyživu a su oslabene ale po umyti znová su husté. koľko vám vypadava približne pri česani mokrých,suchých a aj pri umyvavaní? aj kožna mi povedala že mam zdravu pokožku a predpisala mi revalid a forcapil len to je draha zaležitosť a všade píšu že je to len dočastny účinok a nemam toľko penazí aby som každe 3 mesiace kupovala tieto lieky na vlasy, tak som si radšej kupila zinok,železo.selem a paru dalších vitamínov,vlasy si umývam brezovým šampónom a nič ine nepouživam ale furt tie depky z toho vypadavaju,nevypadavaju čo ak hej a nie, no chapete, veľmi si pozorujem tu hlavu a ked mi len 1 vlas ostane v ruke ta už furt si ťaham vlasy a potom pozeram či sa mi nezväčšuje cestička a pod.. no z toho vypliva že svoje vlasy milujem a nechcem aby som o ne prišla .. taaaak mi povedzte svoj nazor prosím ..:) to je asi všetko čo som chcela

knaja

Zrovna som sa bola dať ostrihať a tiež mi trošku začali padať vlasy a ona mi povedala, že teraz je také padavé obdobie. Ináčč som si kúpila šampón na odporučanie jednej známej bývalej kožnej lekárky, ktorá predáva aj šampóny -Plantur 39, tak uvidím.