Znamenie panna a strelec

Hrac

Mam, ale na nu nesedi ani jedna veta podla toho moneo s jej znamenim. Neviem ci inde nebude popisane nieco ine, to bol prvy odkaz co mi google nasiel o znameniach.

no2

Panna je taká osoba, ktorá ešte nemala pohl. styk a strelec je trochu strelený. Verím, že som ti dobre poradil.

Slobodna

Charakteristika znamení môže ľuďom napomôcť sa lepšie spoznať - nič viac a nič menej. V konečnom dôsledku je to na každom človeku, ako sa dokáže vysporiadať alebo zvládať, či prejavovať navonok, svoje nie veľmi priaznivé charakterové črty.
Pannu som žiadnu v živote nestretla a Strelca som mala len jedného partnera a nebolo to bohviečo ale nemyslím si, že to bolo spôsobené tým znamením.

ruza66 - panna aj kozorožec sú zemské znamenia a obvykle sa k sebe hodia, znášajú. Problém by mohol byť na inom "fronte" a to ten, ak sa stretnú dve dominantné osobnosti.

Podľa mňa neexistujú dvaja ľudia, a už vôbec nie dve znamenia, ktoré sa k sebe dokonale hodia. Vo vzťahu je to totiž vždy o kompromisoch. Ak je niekto výbušnejší napr. tak je logické, že ho nebudem náročky dráždiť atď.

Hrac

www.moneo.sk

Nikdy ma to nezaujimalo, ale ked to tak citam tak to presne sedi na mna do bodky podla toho linku. Len dve veci nesedia, vasnive bozky mozem kludne na verejnosti a ta naladovost, to u mna nehrozi, ja som stale vysmiaty. :-D

wreck

to sa nam tu zase zisli naivnucke roznozky, no cak? clovek by si aj cez ten dvojity facepalm povedal 'svata (s)prostoto', keby od uzasu nemal otvorene usta. :)

dajme tomu este cas do zajtra, mozno sa prida aj tretia roznozka. pri troche stastia sa podari eliminovat vsetkych 12 znameni a svet bude plny stastnych single roznoziek.