Bolesti svalov na nohach

Príspevok v téme: Bolesti svalov na nohach
domino2

Nieco vyse tyzdna pocitujem mierne bolesti svalstva na nohach. Predchadzal jej pravidelny nepokoj v nohach pri sedeni a prelozeni (tzv. zenskom). Nasledoval pocit odkrvenia nohy. Neriesil som to, avsak v poslednych tyzdnoch pocitujem zvysenu bolest pri "natiahnuti" clenku ci lytka. Chodit mozem bez obmedzenia, ale bolestivy pocit sa stupnuje. Mam zamestnanie, pri ktorom cca 6 z 8 hodin stojim a kracam. Pred par dnami som bol po dlhsom case behat s umyslom trochu nohy a cely organizmus po rokoch touto cinnostou prekrvit a vratit sa ku kondicii z minulosti. Samozrejme sa dostavila svalovica a momentalne uz chodzu sprevadzaju silnejsie bolesti. Spat mozem, nie je to tak intenzivne, avsak akakolvek rada pred navstevou lekara by mi urcite pomohla. Mam 30 rokov, vahu mam v poriadku a posledne krvne testy mam bez akehokolvek nalezu, okrem hranicneho cholesterolu. Trpim sezonnou pelovou alergiou a v detstve som prekonal Hepatitidu B, z ktorej som vysiel bez nasledkov. Vedel by mi niekto nejak pomoct? Dakujem. Dominik.

Ivka 1

Domino pravdepodobne pôjde u Vás o nedostatok minerálnych látok - riešila by som to podávaním chelátových minerálov a stopových prvkov organického zloženia. Zvonku masírovať nohy hrejivým aloe krémom . Viac Vám viem poradiť mailom , alebo si pozrite : Forever Nature Mine a Aloe Heat Lotion.