Bedrovy klb

knaja

To by som aj ja marodila doteraz kazdu chvilku a ani minutu nelutujem, ze mi artroskopicky osetrili poskodenu chrupavku. Tie pomliazdene mikrocastice pri kazdom pohybe coraz viac nicia chrupavku. Bolo to treba vycistit-odsat a zabrusit. Koleno ma uz vobec neboli. Dobry je vit.K2-MK7, aby sa vapnik usadzal do kosti a nie do ciev, tiez nejake pripravky, ktorych je na trhu dost aj so zelatinou napr. Mne davali este 3 injekcie s kys. hyaluronovou. Bola som u sukromnika a nelutujem a za 4 hodiny som bola doma od prijatia aj s celk. narkozou. A dobri ortopedi nedavaju ortezu, len vynimocne, ak je to nevyhnutne na nejaky cas. Nie vzdy je ale potrebna operacia. To je individualne podla nalezu a da sa liecit aj vlastnou krvou, ale to urci len lekar.

Noelani

a co som este zabudla dodat: akurat zacinam s tibetskou hubou, kedysi som to pila a som mala super vysledky mozno aj tebe by to pomohlo... ;)

Noelani

tak akupunktura nepomoze ked ide o opotrebovanu kost! ja mam oboje bedrove a kolenne klby opotrebovane a mam iba 34 rokov! na klb ma uz 2x operovali ale iba artroskopiou. cize cez dierky a kamery mi ocistili a upravili klb. za 2 tyzdne zacnem s liecbou existuju tbl ktore suspecialne pre klby vytvorene a som sa opytala svojho ortopeda ci ich mozem brat a povedal ze mi mozu pomoct...zial s lekarom ti neviem poradit ale dufam ze najdes niekoho spravneho. v tom ti dam pravdu ked ide o ortopeda musi byt dobry!