Bojim sa o seba

Príspevok v téme: Bojim sa o seba
Nickname81

zdravim mam niaku poruchu vnimania alebo čo proste ked sa s niekym rozpravam tak ako keby to nieje realne alebo aj ked moj hlas pocujem tak jak keby to nehovorim ja...proste niaka porucha vnimania?...nič ma kvoli tomu nebavi iba studujem na internete čo mi moze byt,uz sa prejavila aj nespavost a trasenie tela kvoli tomu...mam 18 rokov trva to asi 5ty den,maval som to aj v minulosti ale vobec som nevenoval tomu pozornosť,dufam ze nejde o niaku schyzofreniu alebo alzheimer... dakujem za kazdu radu,skusenost

Nickname81

no ja mam totiz take ze inak vnimam,ako keby v sne proste a bezi mi všetko rychlo...nastartovala mi to marihuana ktoru uz si nedam ale neviem kolko to bude ešte trvat,proste som iny no,asi ta depersonilizacia,ale zas to nemusi byt to..ja nvm zajtra idem k niakemu lekarovi hadam budem vediet viac

Arabel

Nickname81
myslim ze ste vycerpany ....alebo hoco co moze byt...detoxikacia neskodi...to su zdrave vyrobky...ja osobne normalne citim denno denne ako mi pomoze..fakt mam za sebou tvrde veci...ja berem RG kapsulky a pijem caj...ganoderma je v kave , caji kapsuliach..atd...

Arabel

nickname81
Co som napisala webovu stranku tam si mozete vsetko o tom precitat..ale aj objednat...vsetko je na stranke...oplati sa vyskusat...fakt mam len pozitivne skusenosti...je to dobre aj na psichicke preoblemi...co myslite ja ako som znasala ze mam nador, hm..mam dieta neboklo jedno...cize len kludne vyskusajte...ceny su priatelne...detoxikuje oragnizmus a samolieci...hubove vyrobky su dobre na vela chorob..uz 21 rokov su na trhu!!keby ste mali nejaku otazku alebo hoci kto.ja rada poradim cez email :gabika.jambrichova@gmail.com
a tu je stranka kde je mozen objednat a aj clanky precitat
-odkaz odstránený-

Nickname81

nemohli by sme mi blizsie napisat ako to funguje,a ako sa to dá zohnat?:) ale ja si myslim ze mam problemy psichyckeho charakteru nie fyzickeho:)

Arabel

my sme mali uz vseliake problemy (zdravotne) a nam pomoze ganoderma...ja som mala pred rok a pol nador...vtedy som s azoznamila s ganodermou...a teraz uz aj dcerka bere, ma astmu a alegiu a uz sa nedusi...atd, atd...len doporucit viem kazdemu...detoxikuje organizmu a zacina samoliecba !oplati sa precitat na co vsetko je dobre ganoderma.Krasny vecer

-odkaz odstránený-

drogysúsvins

čistec rovný (na pitie) sa dá lyžička na sitko , pomáha pri prečistení organizmu a uvolnenie mysle :) 3 týždne ho piješ , 1 týždeň prestávka

pije sa pred spaním najlepšie :) na urieknutie je oplachovanie tvárov nie pitie :)

Nickname81

tak skusim ten čistec ked mu to teda pomaha no:)..a neviem či slaby organizmus šak jem ovocie všetkeho druhu stale:) poradite mi ešte čosi?

mastie

neviem načo užíva čistec pisateľ drogysusvin,väčšinou sa totiž odporúča pri urieknutí..
na detoxikáciu pečene je dobrý pestrec mariánsky