Mam mu dat sancu? Pisal inym zenam...

Príspevok v téme: Mam mu dat sancu? Pisal inym zenam...
linda23657

Mam noveho priatela, sme spolu asi len mesiac.Pozname sa asi 4 mesiace. ma 27 rokov. doteraz mal 3 vztahy, no vacsinu zivota bol single a posledny on/off vztah trval 3 roky. Viem ze ako profesionalneho sportovca, ho vzdy zeny obletovali a obletuju. Vztah sme zacali nezavazne, no on postupne to tlacil do toho aby sme boli naozaj vo vztahu, s tym ze v zivote nic taketo necitil k nikomu, a sam nevie co sa s nim deje. Daval mi to najavo, povedal o mne rodicom, kamaratom, na socialnych sietach si zmenil relationship status.
Problem je ten ze som prisla na to ze si vypisuje na mobile s inymi babami. su to zeny z ameriky (odkial je) takze sa nemozu stretnut (to ci sa mozu stretnut ked pojde napr. na vianoce domov mi samozrejme vrta v hlave)...priznal si chybu no vysvetlil to tak ze v poslednom vztahu to tak striktne neriesili a ze pisanie si s inymi ani jeden nepoazovali za podvadzanie, a ze nikdy nezazil takyto seriozny vztah a ze vacsinu zien "odrezal" co sa komunikacie tyka ale ze ano, priznava, sem tam si s nejakymi napise (pisal im aj nevinne veci ale aj take ako ich chce a ake su krasne a bla bla). Ja som mu dala na vyber, ze bud iba ja alebo moze mat vsetky ostatne s ktorymi si chce pisat. U mna "volne" vztahy nefunguju...po predoslom vztahu ked ma priatel podviedol nemienim v tomto robit kompromisy. Myslite si ze ma zmysel mu dat sancu? Alebo ako mlada baba (24) sa mam na to vykaslat a hladat takeho ktory to neposere hned takto na zaciatku? Alebo si myslite ze to je normalne ze si chlap vypisuje s inymi babami aj vo vztahu? ze si tym len hladka muzske ego? Dakujem za kazdu radu/nazor. Pekny den

didik

toto iste robil byvali mne ...a presviecal ma ze vraj to je normalne ...ze nikto by ma nechcel ked som taka ze mi to vadi....ja uz neviem co je dnes normalne

didik

nedavaj mu sancu je to hajzel klame ta ...toto iste robil mne ten moj a nakoniec ma nechal a nasiel si inu a teraz som sa dozvedela ze uz aj ju nechal a zasa ma inu .....su to suknnickari never mu !!!

Fleur-de-lis

kamarátsky záujem o ženy by bol ok, ale keď im vypisuje aké sú krásne a ako ich chce, to ok nie je...
Možno naozaj chce skutočný vzťah s tebou, ale nevie ako, nevie čo to znamená, nevie ako byť takým priateľom, no aspoň má vôľu sa o to snažiť. V tomto prípade potrebuje trpezlivú ženu, ktorá bude ochotná preskákať s ním všetko čo príde...
A možno to vôbec nemyslí vážne a ani sa mu na tom nechce zapracovať. Je len plný rečí a činy nič...
Možno máte rozdielny pohľad na to, čo je vážny vzťah....

Bolo by dobré poznať jeho predstavu. Že si dal status, že je vo vzťahu... No sú ľudia čo povedia milujem ťa a pritom tým myslia len to, že milujem tvoje telo a pocity, ktoré s tebou mám pri sexe...

Takže si vyjasnite čo on rozumie pod vzťahom, čo tam patrí a čo nepatrí...
Nemusíš sa cítiť trápne pre to, že to od neho budeš chcieť vedieť. Nech sa chlapec zamyslí a učí sa zodpovednosti v prístupe k ženám :) Ak sa bude vyhovárať, tak to asi nie je dobré znamenie, a rovnako nie, ak jeho slová majú ďaleko od jeho konania...

Ale úprimne, keby môj priateľ niekomu toto vypisoval (a vedela by som to s určitosťou), ani 10 sekúnd by som nerozmýšľala či spolu ostať. A po mesiaci už vôbec nie...

m8

no dobre piše si s kamoškami či nezname baby zo sietí? chodi aj na pokec? ja by som si ho vyskušala :p kamaratka to mala podobne, rozmyšlala stale, nešlo jej to hlavy, skratka mala taky pocit, on chodil na pokec, napisala mu a taky chrapun sa z neho ukazal. skušala či sa necha zviest, či by ku nej šiel na byt, že budu sami a podobne..chytil sa. napisala mu potom kto je a hned ho aj kopla do zadku. Asi po tyždni pisania a vydavania sa za inu osobu. celkom rychlo sa chytil.