Suchá pleť

Príspevok v téme: Suchá pleť
klara182

Prosím Vás vedeli by ste mi niektorá poradiť niečo od La roche posay alebo Biodermi čo zaberá na suchú pleť ?? sem tam mám aj vyrážky no väčšinou na brade :( poradili by ste mi nejaký dobrý krém,niečo na odličenie,poprípade nejaký piling alebo make up od týchto dvoch výrobcov ? dakujem velmi pekne :)

Ninaa

Nutritic, Hydraphase Riche, Hydreane alebo Toleriane. Make up Toleriane je super, kryje a je lahucky. Mam velmi citlivu plet preto La Roche Posay mam odskusane, pytaj si vzorky v lekarni, je to lepsie vopred skusit:-)

zuzi74

klara182, ja pouzivam odlicovaci olej od Karla Hadka, predtym som mala olej aj z kozmetiky Elysson. Olej je vyborny na odlicovanie suchej pleti. Ja mam este aj velmi citlivu plet, takze kozmetika z tychto dvoch znaciek mi absolutne vyhovuje. Nie je v nich ziadna chemia a vyborne mi zhydratuju plet.

klara182

zuzi74 preto tieto dve značky lebo kamarátky ch tiež používajú a sú s nimi maximálne spokojné ale majú všetké mastnú pleť alebo normálnu a tak mi nevedia poradiť,že o by i pasovalo tak preto sa pýtam či má niekto skúsenosť so suchou pleťou ? :)

a odlíčovací olej aký používš ? je dobrý na suchú pleť ?

klara182

zuzi74 preto tieto dve značky lebo kamarátky ch tiež používajú a sú s nimi maximálne spokojné ale majú všetké mastnú pleť alebo normálnu a tak mi nevedia poradiť,že o by i pasovalo tak preto sa pýtam či má niekto skúsenosť so suchou pleťou ? :)

a odlíčovací olej aký používš ? je dobrý na suchú pleť ?

šmolinka :)

ja mam tiez velmi suchu pleť, a asi tyzden dozadu som zacala pouzivat olivovy olej v kreme, a uz zacinam pozorovat zmeny :) da sa kupit v 101 drogerie, tak skus mozno pomoze aj tebe :)

Shayleen

Vieš čo ja mam veľmi suchú pokožku a vyskúšala už x značiek. Už pár rokov som u yves rocher a pre mňa nie je nič lepšie ako ich výrobky!

zuzi74

Preco chces len tieto dve znacky? Su nejake zazracne?
Na odlicovanie ja osobne odporucam odlicovaci olej. Ziadne peny, gely, ktore ti len vysusia pokozku.