Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zväčšené uzliny v podpazuší? Problem?

Príspevok v téme: Zväčšené uzliny v podpazuší? Problem?
basena

Ahojte mám takýto problém..Mám zväčšenu uzlinu v ľavom podpazusi našla som si ju po tom ako som bola chorá a mala som silné bolesti krku(svalstvo, krcna chrbtica) to by bolo v poriadku začala som to riešiť s gynekologom, ten mi všetko preinstalovat a povedal že je to niečo ako natiahnuty upon(pár mesiacov hram aktívne volejbal)..bola som aj na sono prsníkov kde mi teda potvrdilli že to je uzlinadoktorka povedala že je možné že z choroby..napísala mi termín o tri mesiace na kontrolu..išla som aj svojej obvodnej aby mi zobrala krv a zistila či nemám v tele zápal..krv však bola v poriadku..poraďte mi prosím či ste mali niekto podobný problém a čo to bolo..môžu sa uzliny zväčšiť pri športovom vypäti?!podotýkam že ma sem tam zaboli..alebo ju teda cítim..za radu ďakujem..

basena

Nooo tak to je jasné že sú hmatateľné len v ľavo má priemer 15x6 mm a v právo sú menšie..tak neviem či to má spoločne niečo so športom (dlhodobo zväčšená) alebo s tou chorobou a bolesťou krku(čiže časom sa zmensi) alebo je to niečo vážnejšie..no neviem..lebo len počúvam v poslednej dobe o samej rakovine..hrcke a neviem čom všetkom..tak som z toho na nervy..ale ďakujem za mierne upokojenie..:-D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.