Da sa po PPP schudnut zdravo?

Príspevok v téme: Da sa po PPP schudnut zdravo?
LadyOpium

ahojte predmesiacom som mala 63 kil a teraz mam 59,5...schudla som nezudravo-anorexiou, bulimiou, aj ked som uz vtzedy mala este stale znicene telo ved uz 8 rokov s tym bojujem a nedala som si povedat...aj tak som schudla...chcem chudnut dalej ale proste normalne jest bez vracania, lenze po jedle mam hrozne vycitky a musim vracat...skoro vobec sa nehybem, len jem a vraciam, stale dokola, psychika totalne odpisana...liecit sa nehccem, staci mi ambulantne...ved niesom vychrtla!!! neurcili mi nejaku vahu, ktoru musim mat najmneej aby som nesla do nemocnice...takze neviem, kolko chcem vazit...asi pokym im to nebude vadit-ci rodine, ci lekarom... NAOZAJ SA HCEM ZMENIT A MAT NIZSI CHOLESTEROL, VIAC SVAOLVEJ HMOTY, MENEJ TUKU, VIAC PIT TEKUTIN, LEBO VRACANIM ODCHADZA AJ VODA Z TELA A HLANE ZDRAVO JEST A HYBAT SA !!!!

poradite mi? nechcem skoncit zase na are so sondou, hcem to chudnutie riesit zdravo...

moj najvecsi sen je najest sa bez vycitiek a hybat sa pre radost a nie pre postavu...no najprv musim zhodit... este ma caka dlhy proces...najprv telo, potom mysel...

viete mi poradit nejyk jedalnicek alebo daky cvicebny plan, moj problem na postave je brucho a zadok a stehna...alw hlavne brxuho...v pase mam 77...cez boky 97...
MAM 30% TUKU!!!!
CHCEM SA PACIT SAMEJ SEBE NIE OKOLIU... PROSTE CHCEM CHUDNUT KOLI SEBE...CHCEM SI DOKAZAT ZE UZ NEBUDEM TA NESCHOPNA CO SA PREZIERA A POTOM VRACIA...A CHCEM BYT TA, CO ZDRAVO JE A HYBE SA...MA VYSPOROTVANU STIHLU POSTAVU A J ZDRAVA-NIZKY CHOLESTEROL, DOBRY TLAK, NORMALNY PODIEL TUKU...

MAM 20 ROKOV A 160 CM TAKZE IS NEMYSLITE ZE SOM DAKA ANOREKTICKA

andie66

moj najvecsi sen je najest sa bez vycitiek a hybat sa pre radost a nie pre postavu...no najprv musim zhodit... este ma caka dlhy proces...najprv telo, potom mysel...

Ahoj.., hm, tento odsek mi príde veeeľmi povedomý.., ha, nemáš to odomňa? Tie podmienky.., to neznie dobre.

"Jedz normálne a nerieš jedlo".., to mi prízvukujú v stacionári pravidelne. Je to ale k...a ťažké. Ale aj pravdivé a podstatné, lebo jedlo je len zástupný problém a človek tým stráca čas... . Prepáč, nechcem Ti tu robiť terapiu. Ja sama ju podstupujem a nič-moc sa nedeje. Akurát mi je na h....o. Tiež by som chcela to čo Ty, ale viem, že NIKDY nebudem spokojná!!!

Nedávaj si podmienky a netrestaj sa. Obráť svoje emócie smerom von. Na všetkých a všetko! Uľaví sa..:)
Drž sa.