Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Deti

LadyOpium

inak ona je aj velmi dusevne vyspela mama mi vravieva, ze sa pyta take veic ako keby mala aj viac rokov...ovela viac...napriklad sa pytala ako sa ma mamina-akoze ja a moja mama ze no kupila si new rifle atd a ona hned ze no ja mam nove to a to ...jednoducho jedna s nami ako dopsela a teraz mi vycita ze vela pracujem-pracujem z domu...a akurat som jej povedala o tych rodicovskych pravach ze-mozu prist zli ujovia a tety a mozu nas rozdelit atd lebo nikdy niesom doma a to rodicia nemozu robit...neviem ci to pochopila a ci som jej to vobec mala povedat lenze tak som to ja vtedy citila...vies tu ideo to ze ja som trpela 3 roky tazkymi depresiami 3 x som bola dlhodobo na psychiatrii-1 pobyt aj 8 mesiacov a som pod silnymi liekmi doteraz i ked nie v takych davkach...a urady si to vsimli teraz a chcu nas s malou rozdelit...mna odpratat do nejakeho zariadenia a ona ze ostane s mojimi...alebo mi vezmu rodicovske prava...ale asi skor to druhe lebo to prve prichadza do uvahy len vtedy ak budem zas dlhodobo liecena na cvokine...

LadyOpium

mozno aj boli za nou dake praovnicky z uradu ale podla mna mi ju nemusia vziT MOZE byt u mojich my byvame spolu...len nebudem mat na nu pravo n papieri...alebo jej to povedali v skolke alebo moji rodicia sak odmalicka o tom vedela asi od 3 rokov...

LadyOpium

moji rodicia jej to dokola hovoria ze pozor treba mi pomoct s tym a s tym lebo sama to nezvladnem...oni jej to vsepuju odmalicka a ja som s nou nebola vzdy tak neviem...ja som nemohla byt s nou a ked som bola chcela som jej to vynahradit ale ptm jednoducho sa odomna odcudzila a ostala takato...normalny sok:(asi jej povedali ze mi chcu vziat prava-no nie takto ale tak ako sa to vysvetluje 5-rocnemu decku

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.