Zaľúbila som sa do ženatého muža

Príspevok v téme: Zaľúbila som sa do ženatého muža
antika

Nikdy som neverila, že sa to môže stať aj mne. Zaľúbila som sa do ženatého muža. Stretli sme sa, potom zase a zase. Už keď sme sa prvý krát stretli, sa mi zapáčil. Jeho problémy doma mi pripomínali môj skazený život. Stretávame sa viac a viac. Viem, že ma možno niekto bude odsudzovať, ale mne chýba to čo aj jemu. Lenže ja som rozvedená, a on ženatý. Vracia sa k svojej manželke. Viem, že si pomyslíte, že som hlúpa, ale láska si nevyberá. Stalo sa niekomu to,čo aj mne ?

antika

GAMAJA
Možno máš v niečom aj pravdu. Len nie v každom prípade je to tak. Každý príbeh je o inom..........

gamaja

to je posledny raz, co tu pisem.
hrate sa na nejake dobre duse, co chcu nejakemu chudackovi pomoct. Preco, ked maju tak neznesitelne manzelstvo, ako vam to stale vykladaju, neodidu, ale drzia sa ho ako vsi? kvoli detom? Deti zapredaju za frajerku velmi rychlo. Drzia sa kvoli pohodliu, vsak dobre je mat sluzku. Uz sa mi ani nechce argumentovat, mohla by som tu opisovat donekonecna mnoho manzelstiev, kde v drvivej vacsine bol chlap obycajny vychcanec, von frajerka a doma nic netusiaca zena degradovana na domace prace.
nrhnevajte sa, ale vase argumnety mi pripadaju ako obrana pred vlastnou vinou

antika

ZUZKA222
Nikdy nehovor nikdy. Tiež som to niekedy hovorila. Ale dostala som sa do tejto situácie. Odsudzovala som to, ani nevieš ako. Nevedela som nájsť ani výraz pre takého ženy. A teraz ? Som jedna z nich..............

antika

GAMAJA, tuto nejde o sex. Boli dni, keď bol tu, a vôbec sme sa nemilovali. Nejde všetko iba cez posteľ predsa !!!

antika

Ste zlaté, že sa vyjadrujete k tejto problematike. Mnohí to odsudzujete, viem. Ale pokiaľ ste to nezažili, tak neviete, o čom to je. Len neviem, čo sa teraz so mnou deje. Začínam mať výčitky, ani neviem prečo. Je to až taký hriech, ak ho ľúbim ?????,,,

gamaja

Kazdy zije iba raz, nielen vy a vy.
Kludne si uzivajte, sak ono raz na VAs dojde. Nemam 20, mam 40 a podstatne som toho zazila viac, videla a poznam mnoho ludi, manzelstiev.... takze drzim Vam palce.
Co das , to dostanes.

veverka

Mila antika.Kasli na"odsudzujuce " nazory inych a uzivaj si zivot pokial sa da.Zijes len raz.Ved ono sa to casom nejak vyriesi.Mozno budete spolu a mozno nakoniec spoznas niekoho ineho,ktoreho budes este viac lubit..

mirka*

naozaj sa to moze stat kazdemu. ja som bola vydata rok, po svadbe nam to prestalo klapat, manzel ziarlil a stale mu na mne nico vadilo,jazdy den plac, krik a ziarlivostne sceny.. az som spoznala raz jedneho muza,do ktoreho som sa zalubila a otvoril mi oci. uvedomila som si ze tak sa zit neda. rozviedla som sa,bolo to tazke, hlavne koli rodine,vsetci ma odsudzovali,tak sme odisli s priatelom daleko od domova. vytvorili sme si novy domov, sme stastni a cakame babatko. nic nelutujem, zijeme len raz, tak preco by sme mali trpiet cely zivot? len koli nejakym hlupym reciam? drzim vsetkym palce

gamaja

antika, ty nie si hlupa, si obycajny sebec. Nerob nieco inym, co nechces, aby roboli tebe.
Daj mu podmienku, ze bude sex az po rozvode...a potom budes na cistom

gamaja

som na druhej strane, teda rozvedena s troma detmi a ten ex sa rozviedol kvoli frajerke.
Viete aky je rozdiel medzi rodinou s detmi a frajerkou ?
Zena ho zatazuje problemami rodiny, financiami, detmi a pod...
frajerka len utesovanim a rozpravanim, co chce pocut.
A viete ako to dopadlo? Zabudol, ze ma deti, a dnes ma dve frajerky sucasne, ktore o sebe nevedia. Este mi tu hovorte o nejakych chudakoch.
A nakoniec? ak sa ten vas rozviedol kvoli vam, urcite vas necha po case kvoli inej.... nemyslite si, ze ste nejake vynimocne, mozno tak par mesiacov, rok