Nocny hluk z podniku v suterene

Príspevok v téme: Nocny hluk z podniku v suterene
liana321

Dobry vecer,
mam problem s hlukom od susedov.
Je to na nervy niekedy.
Nejde o normalny byt, ale priestory na podnikanie v panelaku.
Ma to prenajate jeden majitel, ktory tam robi zabavy niekolko krat do tyzdna, vzdy cca od 9 vecer do 3 do rana. O kolo polnoci to zacne silnejsie rachotit.
Trva to dlho.
Zda sa to asi neuveritelne, ze si to dovoli, ale je to tak.
Vie to ten majitel a tvrdi, ze to dal tichsie, ale napriek tomu pocujem hudbu v tom nocnom tichu a rozoznam pesnicky a o hulakani ludi k tomu, ani nehovorim, to pocujem uplne jasne, napriklad je pocut, ci su to zeny alebo muzi, ktori spievaju..
Vadi mi to, pri praci na pocitaci a pri meditacii pri zaspavani.

Pre casom spravkyna domu napisala list na Miestny urad (slubila to na schodzi)) a vraj mi posle kopiu, ale nic, a potom som sa na to vykaslala. Ci to vobec poslala.., asi ano, ale asi jej nic neodpovedali..
Policajti nepomahaju, parkrat pomohli, ale minule uz na policajtov nahucali, ze tam nie je majitel a policajti nemohli ani dat pokutu ako minule.A pritom maju otvaraciu dobu do polnoci.

Viem, ze treba napisat list, kde sa vsetci podpiseme, a na Miestny urad, nech im zrusia najom, ale majitelia su obyvatelia nasej ulice, nejak sa nikomu nechce na nich kydat. Iba mne, ale ja som neni toho velmi schopna vybavit to, neverim tomu a nechce sa mi to robit zbytocne obehat vsetkych pre podpisy.
Sme tri byty a potom este dalsie 4, ti to pocuju, ale az tak im to nevadi ako nam 3. A vedla byvaju starsi ludia, ktori asi nemaju az taky dobry sluch ako ja.

Je niekto, kto toto vyriesil?
Mam obavy, ze podnikatel ma znamych na Miestnom urade a cele by to bolo akurat na smiech, ak budem voci nemu nieco podavat staznost.