Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Invalidne dochodky, znizenie % - nej miery

Príspevok v téme: Invalidne dochodky, znizenie % - nej miery
anaxa

Od 2002 ma uznali na plny invalidny dochodok,pravidelne som chodila kazde tri roky na LPK ,takze zostavala som nad 70%.v roku 2014 PL mi znizil na 60% tym padom mi zobrali 130.E z dochodku,ide o to ze moj zdravotny stav sa nezmenil a moja choroba je nevyliecitelna a postupne sa davky liekov sa mi zvysuju.Odvolala som sa ale jednou vetou ma odbili./poznamenam ze ide o psychicku chorobu/.20.11.2014 idem znova na LPK do BA,som z toho uz v koncoch.mam 54 rokov ,PL na komisii sa ku mne spraval ako s debilom,jednou vetou mi povedal ze za vsetky choroby mozem sama,ponizoval ma sustavne a jeho spravanie na moju osobu bolo zhadzovanie.Kde vsade som sa obratila o radu bolo uplne zbytocne.Chcem sa len opytat po tom ,ci este existuje v tomto state kto by sa postavil na stranu obycajnych ludi,inv.dochodcov a vsetkych dochodcov a celu chudobu v tomto state??? je odkazana nasa vlada na take peniaze?v mene vsetkych invalidnych dochodcov. Dakujem

anaxa

Recidivuja depresivna porucha,sucasna faza stredne tazka az tazka,plna uzdravasa neda ocakavat.lieky na tuto Dg.mam 7 druhov.