Som ja ten "psychopat"?

Príspevok v téme: Som ja ten "psychopat"?
mladuckyyy

Takže bol som s babou nie dlho. Vedel som že má frajera má ho už dlho. No ale stalo sa, že sme sa vyspali a tak nejak začali byť aj pár. Bol som iba naivný a veril som jej ako ho chce opustiť že ľúbi mňa. Nakoniec sa to zvrtlo a išla s ním preč na dosť dlho. Hrozne som bol zranený hlavne kvôli tomu že neznášam keď mi ľudia klamú do očí ako to robila keď jednu dobu vraví aký som super že to čo zažila somnou zažila veľmi dávno nikdy nebola tak štastná a a tú ďalšiu zrazu frajera stále ľúbí. Dával som si otázky prečo sa vyspala? odpovede boli samé hnusné ohováračky o jej frajerovi aký je tak som si cez jej reči spravil na neho názor. Ale k veci ako sa vrátilo tak som zvýšil hlas a všetko už mi to bolo jedno. Možno ma aj sralo že zostala nakoniec s ním. Ale ukončili sme to nerozlúčili sme sa v dobrom. Mne to bolo ľúto a bol som za ňou že sa chcem normálne rozlúčiť. Ona úplne chladná ako keby som jej ja celú dobu ublížil. Neriešil som pohádali sme sa znova. Písal som jej frajerovi že ma to mrzí že som sa im nechcel lepiť do vzťahu od neho bola reakcia ako keby som bol ja hajzel a sviniar. Neriešil som moc lebo mi ani neveril. Ona mi priala aby som zomrel na rochobu (vedeľa že som bol chorý) a ešte iné hnusné veci ako že budem mať choré deti a budem na vozíčko. Vcelku ma to zarazilo. Ale kašlal som na to časom. Pár krát sme si písali ale to iba keď som hľadal od veci info. Viem že som jej nemal písať, že ona ma nechce vidieť a blah blah.... neskôr sa mi ozval jej frajer a vyhrážal sa mi. Obhajoval sa a vravel že ako mi ublíźila a že nech je kľudný a nadával mi. Hovoril že mu povedala iba že sme boli kamaráti a že som jej v práci dal päsťou do hrude (čo bol omyl) a ku tomu sme boli ,,spolu,, až keď sme v práci skončili. Bola to brigáda. Povedal som mu všetko, dôkazy som mal na snimkach v mobile. Zarazilo ho to a začal mi veriť. Nie dlho sa ozvala aj ona. Nadávala mi že som psychopat. že jej je ľúto že moja mama nevidí aké mám problémy a podobne. Bolo tam aj hubovanie na rodinu. Nakoniec som iba dostal že sú spolu len štastnejší a neviem čo. Mňa to netrápilo. Jej frajer mi ešte nadával že som klamár. Vydedukoval som s toho že veril frajerke ktorá ho klamstvami prehovorila. Pýtam sa teda som psychopat alebo čo som ja celý sviniar. Respektíve hej viem že ten čo to nažuluje bude ten zlý ale chcem iba počuť názor.Ďakujem za odpovede

Terra-chan

BOHA PREČO BY SI MAL BYŤ PSYCHO?!
Toto sú len debilné ľudské reči. Zisti si čo je psycho, potom sa pýtaj.

mladuckyyy

Kontaktovať? Ťažko blokmi si ma (zjavne si myslí ze urobili super a nič zlé) nehovorím žeby som bol aj chápem ze ludia v hneve píšu hocičo ale toto prehnala nejdem to riešiť možno sa chcem iba vyrozprávať iba mi to nejde do hlavy moc ze som pre ňu urobil všetko (ešte to aj priznavala) a po dovolenke ako keby som nemal právo trochu zvýšiť hlas lebo som bol celý čas chuj. Ešte si pamätám ako vravela ze nic neľutuje ze vsetko bolo úžasné a teraz ze ľutuje lebo ze vzťah somnou by bol zlý na čom som sa ale smial než ako by ma to malo ponížiť

tukabel

Ludia už prestante s tým nadužívaním a skreslovaním výrazu psychopat. Mladučky k tvojmu problému som sa už inde vyjadril. Nebudem sa opakovať. A čo sa týka toho výrazu ktorým ťa mladá počastovala, tak to neber doslovne. Ludia si v hneve povedia kadečo a kolko krát ani nerozumejú tomu čo hovoria. Proste len zauradovali emocie aj u teba aj u nej. To je všetko. Najlepšie je naozaj vykašlať sa na nu.
Ešte k výrazu psychopat
www.zdravie.sk

inkvizitor

nie si psychopat, len jednoducho už to nerieš, daj si pohov od nich, nepíš -nevolaj im, ak sa oni ozvú - ignoruj ich úplne,, nechaj city vychladnúť, nájdi si záľuby a ži si svoj život, začni žiť svoj život

jednoducho nerieš, lebo takto to budeš riešiť dookola ako si to popísal, tak sa psychopatom staneš ;)