Je to v poriadku?

Príspevok v téme: Je to v poriadku?
jojkus49

Ahojte.len sa chcem opytat ked s nikym chodite 2 roky vsetko je ok, aspon bolo do urciteho casu ale prekonali sme to.ja len ze vsetko funguje ako ma az pokum ten moj nepojde do prace.vtedy nema cas vrajze mi za celych 12 hodin sa mi ozvat ani poslat jednu sms
Vrajze naco? Ked mozme rozpravat vecer.len mi to take pride ze za 12 hodin si nenajde cas na 10 sekund ako sa mam v praci ja a co nove? ??a podotykam pracuje v tel.sluzbach ako veduci.cize je sam sebe panom. Co vy nato ?

Maoam

co uz, niektorym ludom vyhovuje, ze maju profity ci benefity, aj ked cena za to je byt odrbavany a klamany

ja sa uz vobec nedivim muzom, ktori maju ten nazor, ze velke percento zien CHCE byt klamana

Maoam

dost si protirecis, v inej teme pises, ze po polroku ta vzal do restiky a teraz zasa opak, raz ze si ta nevsima, iba ta posexuje po celom dni a dost, potom ze je ti s nim super, je mily, zdvorily, starostlivy - trocha schiza, nie?

ok, tak si s nim preto, ze kupi-zaplati-chodi s tebou do spolocnosti a posexuje ta?

salalalalala

a ty mas ake priority? Je ti dolezitejsie, aby sa k tebe spraval naoko slusne v spolocnosti a platil ti veci, a potom ked sa zavru dvere pred verejnostou tak robi toto? naco sem pises, tebe to vyhovuje tak ako to je, inak by si to uz davno zmenila

jojkus49

Chodime spolu aj do spolocnosti sprava sa ku mne pekne milo zdvorili.kupi zaplati.len proste stale mam tusenie ze nieco nieje v tej jeho praci v poriadku.uz aj vravrl ze odide ale nema kam.lebo s pracou je to bieda.na otazku preco? Mi odpovie ze ved vecer budeme spolu alebo si budeme volat tak naco aj cez den.

jojkus49

Viete co mi odpovie na otazku ze preco chodi len s kolegynami na obed??? Ze vela ludi chodi .ano ja viem ze chodia lebo aj moje kolegyne idu s prace s kolegom na obed.ked sa ho opytam co robil v meste tak ze bol v drogerii co vazne bol lebo kamoskaho videla s toaletnym papierom a hhyg.potrebami co kupuje do prace.lebo tak to robi aj moja veduca.ja uz vazne neviem co si mam mysliet.vcera som mu vynadala ze ma ma na haku cely bozi den.vecer teraz nie lebo mam kramy tak ma po...ebe a zasa sme tam kde sme boli.zasa dalsi den a on zasa nema ani sekundu casu sa opytat ako sa mam a aky mam den

Žužova

Inak ludia ho vidia v prac. dobe vonku ,na reštike s kolegynami, v drogérii a tak podobne. prečo máš teda pocit že ťa nemôže podviesť lebo nemá kedy? ved je očividné že neni len v práci ale behá kade tade ,čiže lahko môže s kamoškou zájsť k nej domov na nejaký uletík ... Ako obhájiš toto ?

Maoam

jojkus49 - ty proste zijes v iluzii

ako XY inych ludi a hlavne zien

ale to plati aj pre rodinne vztahy a ine

radia ti tu dokola ludia jedno a to iste - vramci vlastneho dobra sa z tej iluzie prebud

Maoam

v skutocnosti najviac kapes tym, ze nie si schopna odist zo vztahu, v ktorom trpis- cize vlastnou slabostou

to nie je utok na teba, iba fakt

najviac na vsetkom ta stve to, ze si vo vztahu, v ktorom vobec nie si stastna a nevies odist

projektujes to potom na neho, on je aky je - to vies uz dva roky, zmenit mozes IBA seba, nikoho ineho a ked vidim, ze ten druhy ma na haku a nic sa nedeje a neudeje, tak som bud masochista alebo proste fakt clovek, ktory potrebuje tisickrat padnut na hubu a zazit take soky a desive situacie, kym sa neprebieriem