Sedenie u psychiatra

Príspevok v téme: Sedenie u psychiatra
aqua10

Ahojte,

Mam otazky ohladom sedenia u psyciatra, tí z vas ktory navstevujete tohto odbornika prosim vas o rady :)
Zaujima ma, ze jak to prebieha a tak. Bola by som rada keby ste mi popisali ako vase sedenia prebiehaju. Mam ochvilku termin u psychiatricky a mam strach a obavy. Hambim sa o mojich problemoch hovorit, jak to prekonat?
Co ak sa \"zaseknem\" a budem ticho alebo nebudem schopna povedat jej co vsetko ma trapi a aky mam problem :( prosim vas o rady ako ste to zvladli vy.

no2

Na strane druhej, aj keď má človek vidiny alebo depresie, tak k psychiatrovi ísť nemusí. Žiť sa dá aj s tým.

no2

O tom, či napokon budeš brať lieky alebo nie, sa rozhodneš sama, nikto iný to za teba nerozhodne. Treba skúsiť, za to nič nedáš. V dnešnej dobe je psychiatria bežná vec.
Ja napr. musím brať lieky, aby som zaspal. Som si uvedomil, že bez toho to nepôjde. Nevezmem, nespím. Nechápem.

hehe1

pokial nemas neskutocnu depresiu alebo vidiny, tak tam ani nechod, su to kecy, ktore ti poradi kazdy inteligentny empaticky clovek aj na tomto fore... alebo niekde inde, je ich viac... akurat ti moze nasadit nebezpecne lieky, co ta domotaju, ze nebudes vediet, kde si... rozhodne neodporucam...

LadyOpium

madari asik nechapu co je to ked niekoho nadopuju 3x denne tisercinom alebo haloperidolom, plus rano prothazin alebo daky rivotril a cuduju sa ze co furt spis:DDD

LadyOpium

asi tak nejak:DDsamani.DDDpovies ze si smutny, alebo ze vidis mimozemstanov a oni ti naordinuju placebo:DDDtie lieky ta len uspia nic viac ti neurobia...to si mozes hodit denne poobede slofika namiesto kavicky a mas liecbu:DDDa niekedy ani spat nedovolia na cvokine...o 6 budicek, ptom rajony do 7mej plus hygiena, 7:10 rozcvicka, 7:15 komunita, 7:30 ranajky, lieky, 8:15 ciga, kava, 8:30-11:30 terapia, 12:00 obed, lieky13:00 vychadzka do bufetu a s5, 13:30 terapia do 15:30, 16:00 olovrant, 17:00 vecera, 18:00-19:_00 telefontay domov, 19:30 lieky, 20:00 sprcha, 21:00 vecerka tak je to vm adarsku

abcdefgh123

Lady je aj diskutabilne kolko toho ma psychiatria vlastne s vedou spolocne.. okrem toho ze je to hlavne biznis je to este aj biznis postaveny na cistom samanstve..:D

ddana

aqua10, ak sa zasekneš, treba povedať, čo momentálne cítiš..., to zvykne pomôcť. Pri prvej konzultácii, Ťa bude skôr vyšetrovať a bude sa viac pýtať...