Nedokažem sa sustrediť..

Príspevok v téme: Nedokažem sa sustrediť..
juliewolf

Zdravím:-) mam 13 a mam takyto problem. Za posledne mesiace som dosť schudla, často som chorá, mavala som depresie ale skryvala to, po čase čo som sa aj sebapoškodzovala mi to osalo ale mavam ibe silne emocialne prejavy všetko beriem važne v tom najhoršom ako uplny -pesimistA- no ja si nedam poradiť a tvrdim len že mam na okolnosti realisticky nazor ale k veci.. Naši sa rozvadzaju k tomu a mne to všetko ide cez hlavu.. V škole to nezvladam chodim na doučka po škole, učim sa doma do večera a nič.. Nedokažem sa sustrediť.. Boli ma hlava, trasu sa mi ruky a najväčši strach mam z tej školy až fobiu..ani vei nejem z tych stresov že to zase skazim.. Ale nikto ma nechape sedim pri tom od poobedia do večera a nesustredim sa myšlienky ma zase iba že to nezvladnem že som uplne hlupa a už to vobec nejde..:-( Po každej 3 a 4 mi vyjde slza som cely deň sklamana.. Z predmetov čo som mala minuly rok 1 a žiadnu 2 mam iba same 3 a nič ine.. Rodičom je to jedno ale mna to trha :-( prosim pomoc :-(

sila mysle

juliewolf musis hladat odbornu pomoc napriklad pri psychologicke a hlavne aj ked sa to lahko pise a tazsie praktizuje skus zabudnut na to, co robi tvoja rodina a sustred sa na seba a svoje stastie. Si prave v obdobi, ked sa rozhodujes o buducej skole a nechces si predsa pokazit piemer...
A vrelo odporucam citat motivujuce stranky, ktorych je na nete spusta staci len googlit...napriklad sila mysle alebo pozitivne myslenie ...ak rodicom na tebe nezalezi, tak musi ti samej na sebe zalezat. Si mladucka mas zivot pred sebou toto je len jedno z tazsich obdobi, ktore prekonas. Drzim palce