Ružové okuliare alebo má to význam

Príspevok v téme: Ružové okuliare alebo má to význam
zufalka369

Žijem vo vzťahu ktorý ma zrejme ničí. Odôvodním to ďalej. S priateľom som skoro dva roky on má 25 ja 22. Zo začiatku bol na mňa milý, bol ku mne pozorný, chodil za mnou len tak... áno možno viac vecí je bežných pre začiatok vzťahu...lenže teraz..nespráva sa ku mne vôbec milo..nepovie mi pekne...len zriedkavo..keď sa o neho oprem alebo mu niečo poviem v zdrobnenine tak mi vraví nech sa už nemazním toľko..Taktiež sme spolu raz za týžden aj to musím za ním chodiť ja /Pretože u nás je veľa ľudí a málo priestoru, v čom má pravdu..žijem v trojizbovom byte s ďalšími troma ľuďmi/.. len tak ma už pozireť nepríde..ani ku nám nie.. a to obidvaja študujeme na rovnakej vysokej škole.. a domov to máme kúsok.. on odo mna býva 10 minút na autobuse + 5 minút k moju domu na mestskej alebo 20 minút pešo..ale nepríde ..vôbec..pri tom pred rokom to bolo všetko inak..vyhovára sa, že nemá čas.. ale tak vidím že ho má...len na mna ho nechce mať...dokonca teraz už ani v piatok so mnou niekedy nechce ísť...povie mi že sa vidíme v škole (max 10 minút sme v škole spolu aj to možno dva krát do týždňa)..cítim sa nemilovaná... už som začala aj cvičiť aby ma to neubíjalo..pomáha to..ale aj tak ..tá láska tam strašne chýba..a pozor! ked som sa ho pýtala že dobre tak sa podme rozisť... že aj tak to nikam nevedie.tak ma prosil na kolenách aby som sa s ním nerozchádzala.. že ma miluje..tak ja potom neviem o čo mu ide.. ked príde domov s kamarátmi ísť môže, s triedou posiedieť tiež ale za priateľkou ani náhodou

pistek

...skor ten zaver co si napisal. Aj ked niektori ludia su akoby nepoucitelni.

Ona vie..uz tusi, kde je "sever". Len sa musi este uistit a rozhodnut sa

pistek

Guy sa smejem))

Zufalka...riad sa tym, co Ti napoveda vravi Tvoje vnutro, citak, 6 zmysel.. Ja som zato - bojovat o svoju lasku (dnes sa ludia rozchadzaju kvoli takym banalitam az niekedy doslova kukam..akoby miesto riesenia hladania vychodiska z problemov starosti atd hned volili rozchod. Rozist sa vie kazdy blbec ale bojovat o svoju lasku, byt spolu v dobrom i v zlom, prekonavat spolu problemy, rozne situacie, ktore Ti a Vam nastolil zivot/osud atd je predsa len namahavejsie a to sa uz zrejme nenosi).
Ale zas na lasku vztah treba dvoch..
Si mladucka ale neriad sa nazormi cudzich ludi ktori nevedia netusia ako to medzi Vami vlastne je/nie je. Zvaz klady/zapory, pre/proti, riad sa intuiciou a sama uvidis pocitis, co ti na to odpovie Tvoje vnutro. A to pocuvaj a nim sa riad.

Zuzka.forum

Zúfalka, citujem z tvojho príspevku "..cítim sa nemilovaná", k tomu nemám čo dodať a wreck to opísal perfektne, že chlapa zastaví len smrť. to čo opisuješ nie je vzťah, nepočúvaj jeho reči že ťa miluje, keď ty cítiš že nič z jeho strany NECÍTIŠ, skrátka: skutky hovoria viac než slová a tie jeho "neskutky" hovoria jasnou rečou, držím palce v tvojom správnom čine - odchod, rozchod, dovi dopo, koniec.

Maoam

mas 22...kasli na to

zunovala si sa mu, on ma 25, este sa musi vyburit, netrap sa zbytocne

iste si skvela baba a ako wreck pisal, je to naozaj tak, ze ak muz zenu chce, urobi pre to vsetko, aby s nou bol, aj keby zila za oceanom

Nina.

zufalka369 - sama vidíš a cítiš ako sa v tom vzťahu trápiš, tak nazbieraj všetku silu čo v sebe máš a odíď od neho! Lebo toto sa môže zlepšiť iba ak si on uvedomí, že ťa môže stratiť! A možno ani vtedy nie, ale to už je na ňom. Ty si zaslúžiš byť šťastná, ale tento vzťah ťa robí nešťastnou. Ak neurobíš tomu rázny koniec, tak budeš neustále iba prešlapovať na mieste a trápiť sa.

Prezyvka055

:D to si mala hned napisat ze chodi na omse :) to by sme hned zistili ze to v hlave nema vporiadku, tym padom sa s nim neoplati ani nic riesit.

dixit

zufalka, rozprávali ste sa o tom nejak vážnejšie? že ako sa cítiš, keď sa k tebe takto správa atď.? ak hej a nepomohlo to, tak... treba vziať do úvahy možnosť, že možno ťa má naozaj rád - v rámci svojich možností - ale skrátka nie je typ muža pre teba a mal by si radšej nájsť niekoho, ako je on sám. ak vôbec taká žena existuje, ktorej nevadí stretávať sa raz za uhorský rok...
a možno je s tebou len tak zo zvyku, rozchod by bol samozrejme "nepohodlný" - preto tá reakcia po tvojom návrhu - ale v skutočnosti ťa neľúbi... nepoznám žiadneho naozaj zaľúbeného muža, ktorý by sa so svojou drahou nesnažil tráviť čo najviac času. ešte aj keď nemajú čas sa venovať jeden druhému, tak sa aspoň napr. spolu učia v knižnici alebo niečo podobné...

spomenula som si na túto pieseň:

www.youtube.com

zufalka369

nie je prehnane kresťansky založený..práve to.. že nestalo sa často že sme na omši boli spolu ..možno tri krát