Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zadržiavanie semena

Príspevok v téme: Zadržiavanie semena
ruza66

Ahojte chlapi, ženy....poraďte mi...

Mám taký problém, ked sexujeme s priateľom samozrejme skafander:-):-)kondom, nepoužívme a on pred výstrekom:-):-):-)si dole pri koreni stisne as zadrzi ten ejakulat....
Chcela by som sa opýtať, či je to ok, či mu to neskodi, neublizuje a či to robíte aj vy?????

Dakujem

Biela Kobra

Neškodí, trénuje si tým svaly panvového dna. Ale neužije si úplné uvoľnenie, a ako prevencia pred otehotnením to tiež nefunguje 100-percentne. To už je pre neho príjemnejšie, ak sa "urobí" tebe na brucho alebo na papierovú utierku alebo proste inde. Ale radšej si dajte kondóm alebo AHK a choďte do toho naplno, prinajmenšom sa lepšie spoznáte :)

ruza66

Behind

Neviem, aký ma orgazmus, ale, ked sa ho opýtam, či sa dobre spravil, tak, že áno!! On potom to semeno:-):-)vypustí do umyvadla, alebo niekedy na mňa samozrejme!!
A robí to preto, aby som neotehotnela, lebo kondom je hnus a ja antikoncepciu nechcem..a diky za reakciu....
Chcela som a este stale chcem zistit, či to neskodi a neublizuje....

behind

V prvom rade - prečo to robí?
Skodiť by to nemalo, semeno vtedy ide do močového mechura.
Ja to tak nerobim, lebo vtedy nie je plnohodnotný orgazmus.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.