Vyzva

marissa123

alic no na zaciatku marca som mala o 10 kg menej nez mam teraz...cize za tie 3 mesiace som vela nabrala...noo do konca juna 5 kilov...moze byt?ci je to vela?ci jakoo??

alic

marissa coze by si nemohla.A co si mala za problem,ked sa Ti tak vela podarilo?Mas plan, kolko asi a za aku dobu?Lebo 10kil za tyzden taketo zazraky tu nemame.Tak vitaj a pis,ako sa Ti dari.Pekny den aj ostatnym.Kde ste?

alic

No ahojte,ake ste zlate,aj mne sa s vami dari,stale mam dobru naladu,schudla som 3 kila,mozno by som uz mala svoju vahu,keby som nebola skusala tu rozlisovacku,takto som musela aj tie pribrate 3 davat dole.Dakujem aj ja Vam,mne to pomaha,
betty a preco by si to tam mala kazit?Ved budes vela plavat,budes mat pevne telo aj za 2 dni ,pockaj kolko budes mat za chvilu sebavedomia.Nemusis mat ani presne tolko kil ,co chces.to zide na dovolenke same.A kde si sa to vybrala?Ides zajtra?ak stihnes ,ozvi sa este,
trinity len sa drz,to nevadi ,ze necvicis.Mozog spali dost vela,tak urcite nepriberies,ak sa pekne stravujes,zihlavovy cajik je velmi dobry,pomaha na vselico.
sesi3 urcite by si to zvladla aj tak,ale ono to tu spolu naozaj lepsie ide.Clovek sa tak lepsie motivuje.Ja som prekvapena,kolko ludi to robi,ja som napr kazdy rok tak ,ze schudnut tie 3 kila,ale v zivote to tak verejne nevyhlasujem.Ale vsak co,ked to zabera.

trinity

Dakujem Alic, uz s tym opuchanim nastastie nemam problem, myslim, ze mi pomohol zihlavovy caj, nie som ista, ale asi odvodnuje, zrejme len moje telo z nejakych dovodov viac zadrziavalo vodu...hm...hadam v tom nic ine nebude. A pre istotu som si kupila nejake vitaminky a mineraly, neuskodi:) No s chudnutim to je na mrtvom bode, ked sa musim vela ucit, prosto necvicim (iba ak nejake brusaciky atd, ale to nie je ako hodina na bicykli, ci beh...) a bez cvicenia nechudnem. Snad po skuskach do toho opat nabehnem:) Drzim vsetkym palce

sesi3

babenky hrozne moc diky lebo bez vas by som to asi nezvladla konecne vidim vysledky a je to super schdla som 3kila zab 2 tyzdne je to super som strasne rada a dufam ez to takto pojde dalej

betty22

dievcata,som rada ze aj vam sa velmi dobre dalej.len sa nevzdavajte.musim sa s vami rozlucit lebo idem na dovolenku.nahodim sa do plaviek.ved sa mam cim pochvalit.cely cas som na sebe makala.no dufam ze to za tie dni nepokazim ked budem papat vselico mozne.tak vam prajem vela uspechova drzim palceky.a doschudnutia ;)

alic

Ahojte ,vsetky,vsetci ste velmi sikovni,vitajte aj dalsi,co ste sa pridali.Ide to pomaly ,ale to funguje.Podla mna je to spolu motivujuce,nech si kazdy mysli ,co chce.
trinity,viem co mas za problem s tym opuchom ,ale kedy vecer naposledy jes a je toho vela?ak si nahodou hned lahnes,mne sa niekedy nieco take stavalo,ak som jedla viac a som si hned lahla.Alebo Ti telo zadrzuje vodu.Pijes dost?Nie si dlho do noci hore?Skusim najst tu stranku ,kde si to pisala,a este porozmyslam nad niecim.sewie neviem ci som rozumela ,alebo nespravne pochopila,co zacinat odznova?Ved sa dari ,ci nie?Aj zabka sa k nam pridala,ludi je tu uz dost.Vela uspechov.Dufam ,ze tu u nas ale nikto nehladuje.A viete ako chuti aj sladke niekedy.Ono to aj tak zabera.betty tak mame rovnaky vysledok,ale ja som zatial spokojna.Ved to nemoze byt ze -7kg za tyzden.To sa da mozno v super tele kde je naozaj z coho,my sme na tom ovela lepsie.No musime sa trosku pochvalit.

zabka

Ahojte, od dnes sa pridavam k vam, ktore chudnete..dufam, ža sa mi to podarí, pretože nemám silnú voľu,ale to čo tu čítam ma dosť motivuje!!!tak hádam mi na začiatok motivácia stačí...ja potrebujem schudnúť 6-7kg..tak dúfam, že to pojde..tak zatiaľ vám prajem veľa šťastia