Vyzva

betty22

A opat som tu.nestihala som sem chodit.skola a svet okolo mna.ale dala som dole aspon 3 kila.co som velmi rada.mohlo by to ist so mnou takto dalej.no ked som si uz dala nieco sladke tak v poriadnom mnozstve:(

trinity

Ahoj Alic, skusim to s tym magneziom, dakujem za radu. No cvicenie poslednu dobu zanedbavam, citim sa unavena, neviem co mi je v poslednu dobu, este pred tyzdnom som mala energie na rozdavanie,teraz nic...navyse vstam rano uplne opuchnuta, oci mi skoro ani nevidiet, to sa mi pred tym nerobilo...neviete na to nieco?

sesi3

ahojte holky za tyzden som daal kilo dole juj som moc rada tak dufam ze mi to vydrzi a ze nepodlahnem!inac strasne mi pomohlo too forum tak dakujem!!!!!

alic

tak vitajte novi clenovia,my tu mame aj nejakeho chlapa?Tak nech sa kazdemu dari,blahozelam k vysledkom.betty 22 sem uz nechodi?trinity nebud dlho do noci hore,potom viac jes.A daj si magnezium ,sumive,alebo uzivaj pravidelne v tabletkach nejaku zmes Mg ,CA Zn.Horcik pomaha velmi dobre proti krcom.Len to prosim nevzdavajte.Ved sme to chceli za 3 tyzdne,myslite ze to stihneme?Nemusis extra cvicit,tak bicykluj ak sa Ti da.Ja robim prave to.A je po strese.A klud.Vela stastia pri skuskach.To je dolezite,kila pojdu aj same.

sewie

cavte holky,tak napisem vam aj ja-no podarilo sa mi dat dole takmer dve kila z 59 na 57,2 ..este tych 1.2 a budem uuuplne happy!vela ststia vsetkym!drzim moc palce!

basa

tak baby za tyzden som dala dole kilo:) apon nieco,ale pomalsie chudnutie je lepsie,inak schudla som a vobec som nebola hladna..

sesi3

ahojte ludia ja som ndeska zacaal s dietou a cvicenim ale strasne rada papam a sladke je pre mna hrozne pokusenie moje doterajsie diety stale skoncili po tyzdni ale teraz dufam ze budem amt pevnu volu lebo ide leto a moje brusko ozaj velke je a o ostatnych castiach ani nehovorim drzte mi palceky !

trinity

ale potrebujeeeeeem, Alic, len som sem moc nestihala chodit:) no schudla som, mala som tych 62-63, teraz mam 60-61, len mam obavu, ze si to uz neudrzim:/ Mam problem rozchodit nohu, dostala som krc, uz v pondelok a odvtedy ma to boli:( cize o nejakom extra cviceni sa uz neda hovorit. Navyse stres = viac mi chuti, uz som z toho nestastna...:( Skusky robia svoje, zas priberem ako prasa...Jaaaaj baby, dufam, ze aspon vam sa dari...

alic

Ahojte,sewie,basa,ako sa mate?Prepac betty 22,ale mi sme neplanovali nieco take ,ze po tyzdni tu zverejnime vysledky svojho snazenia?Predpokladam ,ze si prilis zaneprazdnena pohybom,ale snad si sa v nedelu odvazila.Tak teda zacnem ja.Mam 62,zo 65.A Vy?trinity ,Ty si uz na 56kg ,ked nas nepotrebujes?Ozvi sa niekedy,ako sa dari.Budem rada,ak sa zase ozvete.