Mám sa jej spýtať, či už s niekym spala?

Príspevok v téme: Mám sa jej spýtať, či už s niekym spala?
zimnypartizan

Ahojte, mám jednu dilemu. Dal som sa dokopy so spolužiačkou, ktorú poznám 5 rokov - na strednej. Oficiálne sme spolu zhruba týždeň a pol, ale už pár mesiacov pred tým sme mali flirt schylujúci sa ku vzťahu. Ide o to, že sme sa dnes bavili o jej vzťahoch a mojich vzťahoch pred našim vzťahom a ona sa presne nevyjadrila, či už s niekym spala, ona vie, že ja som so žiadnou nespal, ale ona sa tak nejak nevyjadrila ani neurčito, aby som si to vedel domyslieť, ale viem, že nie je kurva a nemala ani 1 vážny vzťah - ten sa začína nám a obaja to vieme a aj sme si o tom hovorili. Prakticky sme sa už skoro vyspali, ale k ničomu nedošlo, lebo sme obaja usúdili, že dáme tomu trošku času (tak 3 týždne +). Mám sa jej to nejako opýtať alebo nie? Poraďte pls, ďakujem za rady, pomohlo by mi to vedieť :)

emalea

absolútne plný súhlas s "malý jašter"prečítala som celú tému a rozmýšlala som ako odpoviem resp. poradím zadávateľovi až som natrafila na posledný prípspevok: bravooo, lepšie by som to ani ja nenapísala, vystihol si to perfektne!!!

malý jašter

načo riešite už tak skoro otázky týkajúce sa sexu? Veď nechodíte spolu ani mesiac a už sex riešite? To ja som svoju balil dva mesiace a spolu sme chodili bez sexu sedem mesiacov. Načo sa tak tlačiť, nechajte tomu voľný priebeh, spoznávajte sa v názoroch, v záľubach, trávte spolu voľný čas a nie hneď sex riešiť a či ste s niekym spali. Prečo preskočiť všetky etapy spoznávania sa a hneď myslieť na to posledné. Veď to je to krásne na vznikajúcom vzťahu že sa dvaja chcú spoznať a až potom príde okamih intimity. Vy mladí sa strašne rýchlo do všetkého ponáhľate a potom rýchlo strácate chuť aj žiť lebo všetko ochutnávate rýchlo a už vás nič nebaví. Ste ako malé dieťa ktoré od rodičov dostane skoro každú hračku ktorú chce a potom ho každá jedna prestáva rýchlo baviť a s nijakou sa nehrá. Takéto otázky by som ja osobne riešil až po takých piatich mesiacov od začiatku chodenia.

salalalalala

myslim, ze je ine, ked sa dvaja ludia spoznaju a hned zacnu "randit" a je ine, ked sa ludia poznaju roky a mesiace sa natahuju, ci spolu budu alebo nie. aj u mna to bol ten druhy pripad a tiez sme skoncili v posteli uz po par dnoch a sme uz spolu skoro 10 rokov. to, ze sme vlastne boli svoji prvi, sme si povedali az potom, kedze sme tento krok nejako nediskutovali, len sa stalo ;-))) ale ked ste sa uz o tom rozpravali, nic zle nevidim na tom, aby si sa jej opytal, obzvlast ked ona uz vie, ze pre teba by to bolo prvykrat.

skorosenior

Pozri, pokiaľ cieľom je sex tak to môžete byť v posteli za dve hodiny.
Pokiaľ vzťah ktorý má vydržať tak potrebujete o sebe zistiť hodne a to trvá mesiace aj u skúsených ktorí vedia čo potrebujú vedieť a ako na to. Dá sa to aj popri sexe lenže potom človek má ružové okuliare - ak je sex dobrý tak má tendenciu prehliadať veci ktoré by inak neakceptoval. Zase ak zistíš že že inak je pre teba stvorená len v tej posteli je to naníč - ja ti neviem. V tvojom veku ťažko predpokladať že by to bol ten pravý vzťah na celý život (ale môže, len je to málo pravdepodobné) tak by som povedal že si proste užívajte jeden druhého po každej stránke a uvidíte.

zimnypartizan

Rok je podľa mňa zas dosť veľa... neviem, s nikým som sa nestretol, kto by čakal rok, o sexe sme sa dnes (včera) rozprávali otvorene, len tam z mojej strany chýbala táto otázka

Nina.

Práveže nechceme ísť na to rýchlo - vážne? Lebo 3 týždne plus je teda dosť skoro. Pomaly by ste na to išli keby ste sa na sex pripravovali rok a viac. Potom môžeš tvrdiť, že idete na to pomaly.
Ďalšia vec - ona je tvoja priateľka, takže by ste mali byť k sebe otvorený, a ty sa jej kludne môžeš spýtať či už s niekým spala, nič na tom nie je.
Keď sa neviete o sexe otvorene rozprávať tak ešte si so samotným sexom dajte na čas. Keď sa o tom bez hanby budete vedieť rozprávať, vtedy je ten správny čas.

zimnypartizan

Ona kurva nie je, to som si istý, aj jej kamarátky mi to hovoria, ona fakt nie je ten typ, čo by toto spravila...

zimnypartizan

Lebo keď sme boli u nej, tak sme skoro išli na to, ale aj ona aj ja sme tak spomalili, nech to nie je hneď, tak neviem, teraz, že čo

m8

podla mna je to hlupost riesit ako chapem v tvojom veku, si mladucky, no nie je to dolezite. pokial sama nepovedala, nepytaj sa. pokial nie je panna, pre teba lepsie. mensia trauma zo sexu ona bude uvolnena a ty nebudes v strese ;)