Čím ďalej tým menej sexu

Príspevok v téme: Čím ďalej tým menej sexu
ruza66

Ahojte

Neviem, či aj niekto z vás, ma taký problém, ale mne sa to vonkoncom nepáči....ide o to, mám chlapa, žijeme spolu už 3 roky, lubime sa, všetko klape, je to po p...:-):-)!ale, obaja máme dlhé zmeny v práci a tak si myslím, že aj to môže byť príčina toho, že toľko malo sexujeme!!!ako keby sme boli unavení a nevládali...neviem?????proste čím ďalej, tým viac je ten sex menej a menej!!!!poraďte mi, čo by to oživilo??návšteva sexshopu??:-):-):-)máte niekto takéto skúsenosti??napíšte prosím ďakujem!!!!

MultiLevel

Nemate chut sa po 12hodinovej praci milovat, ale na navstevu sexshopu mate chut? :D trosku tomu nerozumiem, preto sa pytam....ako vam sexshop ma v tomto pomoct, hm? :)
Som vo vztahu, dokonca v manzelstve viac rokov ako ty a toto nepoznam. Su samozrejme dni, kedy fakt ze nemam chut, lebo napriklad velmi skoro vstavam, ale staci, aby sa partner pritulil a hned tu chut dostanem :) Jasne, ze sa uz stalo, ze sme par dni po sebe len padli do postele, pokecali a spali jak male babatka :D Ale pokial to nie je takto stale, nerobim z toho vedu.
Moja rada, skuste rozdelovat pracu a sukromie. Ako nahle pridete domov, nechajte pracu za dverami bytu. My napriklad nepozerame televizor, cas kedy sme vecer spolu je len nas a venujeme sa len jeden druhemu. Dame si veceru, rozpravame sa o vsetkom moznom, len nie o praci, dame si spolocnu sprchu/vanu. Prosto oddych, relax, ziadne spravy vecer v telke, ziaden film, ziadny net...Neviem, nam toto prosto pomaha, skuste to aj vy.

poradimtiti

No ja neviem, ja som asi zvlastny, ale ja sex povazujem za relax - nieco ako dovolenku. To znamena, ze praveze ked som unaveny a vycerpany, tak mi to dost pomoze a nacerpam energiu. To ci je chut na sex nema absolutne nic spolocne s únavou. Predstav si taky pokus - ten tvoj pride unaveny a zrazu pred neho postavis strasnu sexicu, modelku, ktora by s nim chcela mat sex - myslis, ze by odmietol? Tym nechcem povedat, ze zle vyzeras ani nic podobne, len ti chcem ukazat, ze problem je v pristupe...

ruza66

Zuzka

Áno, myslím, že dáke kvapky na chuť, alebo dačo take....a ináč, jasné, voľno máme a to som chcela povedať, že cez to voľno dakedy aj 2x....no uvidíme!!!

Zuzka.forum

ruza,
12 hodinovky som nikdy nerobila a verím že sú riadne vyčerpávajúce, ale máte niekedy aj voľno, nie? a ak aj nemáte sex, tak aspoň nejaké mojkanie, túlenie, bozky tam sú, nie? inak , ten sexshop je skôr na spestrenie či oživenie stereotypu a je to podľa gusta, napr. vibrátor, či ozaj sexi oblečko, ale keď ste unavení, tak ani vibrátor neurobí zázraky, skôr by som sa zamerala na podporu tej chuti a času na sex medzi vami..

ruza66

Ahoj zuzkaforum

Máš pravdu....problém ináč je aj v tom, že robíme 12hodinové zmeny, ked dojdeme, tak sme radi, že spime!!!! Ako čítam, máš skúsenosti, či??? Čo tí pomohlo, respektivne vám!!!! A čo by si zo sexshopu odporučila....ďakujem

Zuzka.forum

Dievčatá, na nedostatok sexu je iba jediné riešenie: viac sexu! :) Ale vážne, únava či nedostatok času mi príde ako výhovorky, ak funguje chémia tak na intímny život si vždy treba nájsť čas, v zdravom vzťahu musí fungovať zdravý sex.život, je to veľmi dôležité, inak to pôjde dolu vodou - vlastná skúsenosť :( takže čo by mohlo fungovať: sexi prádlo, sexshop, romantika, erotika, masáže, kúpele, skúsiť iné miesta či prostredie atď. alebo si vziať dovolenku či ísť niekam cez víkend, skrátka nezanedbať to v žiadnom prípade, lebo najprv to bude raz za týždeň, potom raz za mesiac a potom raz za rok..a koniec.

ruza66

No veď toto sakrálne, aj my, ked máme ten sex, tak paráda, len ja by som chcela viac, ale pravdupovediac, unavena som aj ja, ale partner viac....rozmýšľala som aj ísť navstivit sexshop a dačo zaujímavé tam kúpiť....poraďte este.....dakujem

minusss

Ja mozem povedat ze u nas je to rovnako..vo vztahu acelkovo nam to klape na jednotku.. co sa tyka sexu je to menej a menej-. sex raz do tyzdna.. sme unaveni,vycerpani a radsej si obaja lahneme a spime..
ale zas ked je ten sex tak si ho uzijeme len neni casu a sily :/