Rozchod s priateľkou

Príspevok v téme: Rozchod s priateľkou
soulhunter

Ahojte,

11.11.2014 sa so mnou rozišla moja druhá priateľka, boli sme spolu rok. Už predtým sa so mnou rozišla asi 3krát, no ja som ju stálo nejako uprosil aby to nerobila atď... Týžden pred rozchodom bola u mna a všetko bolo v pohode, až na pár menších hádok, ale povedala že by ešte týžden ostala a zrazu na druhý týžden, toho 11teho napísala cez FB na základe jedného statusu na ktorý som sa pýtal, že už nemože byť so mnou, že ju manipulujem...do telefonu mi povedala že sa rozprávala s jej spolužiačkou a jej bývaly bol taký istý...Neviem čo mám robiŤ, vždy keď sa to už trocha zlepší tak znova sa mi vynoria tie spomienky a hlavne ten pocit viny že za to možem ja, keby sa k nej správam lepšie, vážim si ju, nekritizujem ju... Keď som u našich, sestra ju má v priateloch na FB (mna si bývalá zablokovala) a tak skoro vždy neodolám a musím pozrieť jej profil a to ma ešte viac rozosmutní, ale neviem si akosi rozkázať že tam nepojdem, ked na to mám príležitosť... Prosím o radu, ako to zvládnuť, lebo je to na nevydržanie..Ďakujem