Chut na sladke

Príspevok v téme: Chut na sladke
diduskaaaa1

Ahojte newem co sa so mnou poslednu dobu deje ale mam strasnu chut na sladke a najmä vecer ked vidim daco sladke ta hned sa na to vrhnem.... Prave teraz som do jedla 3 zakusky a predtym som zjedla 2 velke keksy a 2 cokoladove smotanove jogurty je toto normalne a pritom som sa predtym vobec tak neprejedala. Poslednu dobu som praveze stravovala dost zdravo vazim 48 kg a meriam 160 cm a mam 16 rokov.... Myslite ze to moze byt tym ze som sa nedavno rozhodla stravovat zdravo?? Ale to neznamena ze som neprijimala ziadne sacharidy a cukry len som obmedzla mnozstvo! Mozno je to aj tym ze sa blizia vianoce.... Prosim napiste mi cim to moze byt a ako znizit chut na sladke alebo aj na slane lebo sem-tam mam take stavy ze si musim ist do obchodu kupit slane tycinky 300gramove a cele ich za vecer zjem.... :( som zufala nechce pribrat a mat zly cholesterol alebo cukrovku.... Ale ja sa proste neviem ovladat....

LMarika

Teda ja som sladke nikdy nemusela, ani nemusim, ale je pravda, ze par dni pred menstruaciou sa taka mensia chut na sladke ozve. No niektore zeny maju pred m. strasnu, az neprekonatelnu chut na sladke. Ako ktora. Este ma napadlo, neberies nahodou antidepresiva? Tie vraj brutalne zvysuju chut na sladke, tak mi povedala kamaratka, ked ich brala. Dufam, ze take svinstvo neberies a ak ano, tak to okamzite vysad a nenic si tym zdravie! Skus pozriet v DM drogerii nejake tycinky, napriklad s kesu orieskami, zlozenie: kesu oriesky, med. Pripadne marcipanovu tycinku - je v nej trochu kakaa, marcipan, ale ziadna psenica a nic mliecne, ani ziadne vajcia. Alebo malu sezamovu tycinku. Skus pozriet v bio obchodoch nejake bezvajecne, bezmliecne a bezlepkove sladkosti. Od tych tak nepriberies.

joujou

v mojom pripade aj v pripade poniektorych inych dievcat co poznam pred menstruaciou by som zozrala aj slona a chute s ami menia jedna radost a hlavne na sladke. ak mas pred cyklom moze byt aj to dovod. dalsi dovod moze byt zdravotny ale myslim si ze nie je potreba chodit k lekarovi momentalne .

majkaaaaa123

nie je to tak ze si sa rozhodla zit zdravsie a obmedzit sa v urcitych druhoch potravin a preto na ne viac myslis a mas coraz vacsiu chut?? popripade, kolko vela mas fyzickeho pohybu?? :)) skusala si uz sladkosti ktore ti tak vadia trochu nahradit nejakou zdravsou aleternativou? nakrajaj si nejaku zeleninu ovocie a chrum ju vecer pri uceni alebo akejkolvek cinnosti :)nieco co mas rada a nepride ti to az take zle...