Odpustili by ste?

Príspevok v téme: Odpustili by ste?
comamrobit

ja viem zez to zalezi len na mne ale som bezradna...skusim priblizit situaciu

mala som priatela par rokov...ku koncu to bolo zle dost..hadali sme sa aj za uplne banality az to presiahlo vsetky medze a dokazali sme si nadat ...viac casu sme stravili od seba ako so sebou aj ked sme spolu byvali..tak sme prestali spolu byvat...sem tam sme sa este spolu stretli... no a potom prisla nejaka hadka kedy som povedala ze to je posledna kvapka....

preslo par mesiacov a my sme sa stretli...isli sme spolu na obed...citila som sa ako keby sme boli prvykrat na rande..a mam pocit, ze aj on..a potom to prislo..vytiahla som z neho ze spal s inou..a nie raz... viem, ze se spolu neboli ale uplne mi to ublizilo..lebo ten cas som sa velmi trapila ked sme spolu neboli, rozmyslala som co som spravila zle aj ja co by som napravila...pre mna to bol noz do srdca..priamy zasah..so slzami v ociach som mu vykricala ako som sa cely ten cas trapila...a on mi povedal, ze si myslel, ze uz o neho nemam zaujem...

a teraz ma prosi....

nech sa vratim ku nemu, nech to opät skusime a napravit a ze ho to mrzi ale chape ma...vpodstate ze to spravil z trucu...

prosi ma aby sme sa porozpravali ale ja neviem co mam robit..trapim sa, ale mam uplne protichodne pocity...na jednej strane citim ako mi chyba a na druhej sa mi hnusi....

ako by ste sa zachovali v mojej situacii

comamrobit

sofia

presne si napisala...ako som pochopila, ze to bral on..ze som ho odmietla, ze mna to netrapi, ze mi je uradnuty a nechcem s nim byt.snazil sa vtedy, ale malo..a zdovodnil mi to tak, ze chcel zacat odznova a nechcel byt sam...tak som to pochopila, ze robil tieto veci preto aby sa netrapil aby na to cim skor zabudol...ale mne to aj tak ublizilo velmi... :( velmi ma to trapi..ja mu to ani nevycitam.. len som mu povedala, ze mi to ublizilo strasne a sklamalo ma to..ze som sa cely cas trapila...a on mi na to zacal, preco som mu to nepovedala a preco som mu nedala najavo, ze ma to trapi, ze by sme to skusili nejako vyriesit.. :( nemam na to ziadny dokaz ale myslim si,ze pocas vztahu mi bol verny ...vobec neviem co mam robit...lubim ho ale citim sa hrozne...akoby ma zradil, podviedol... nechapem tomu...neverim tomu

mnoa

kto to raz nezažije, nepochopí a bude komentovať tvoj príspevok ako kkaffik...ja ti poviem len toľko...mám takú istú skúsenosť ako ty...viem ťa úplne pochopiť, že cítiš zlosť, hnev, smútok...ja som mala to isté...je pravda, že my ženy čakáme že, ak nás ľúbia, aj oni budú smútiť a trápiť sa za nami...ale chlapi sú proste takí, že to nerobia...chcú sa z toho dostať čo najskôr a vedia, že po svete chodí plno pekných báb..ale skúsia ich v posteli a zistia, že to nie sú pre nich...ja verím aj to, že on to ľutuje...ale ja viem, že na toto pomôže len čas a časom postupné uvedomenie si, že on má srdce iba pre teba...je pravda, že nato síce nikdy nezabudneš, ale odpustíš mu...a, ak sa bude ku tebe chovať ako ku kráľovnej, tak nato myslieť nebudeš...čo sa týka tých vašich problémov s hádkami, nedám ti radu ani, že sa s ním máš rozísť, ale ani, že s ním máš ostať...proste sú páry, čo po čase zistia, že si jednoducho nerozumejú a, ak láska vyprchá, čo časom určite, tak sa hádajú a to už pre každú maličkosť...ale sú páry, čo sa dajú po dlhšom odlúčení dokopy a sú spolu ešte šťastnejší ako boli predtým..proste sa poučili a chceli to začať úplne odznova...rešpektovaním a akceptovaním sa...nehádať sa pre zbytočné maličkosti...radšej si pomáhať a ukazovať ako sa ľúbite...

soffa

my zeny riesime neveru inak jak muzi.pre neho to bolo preto,lebo ste sa rozisli a bol sam.proste sa s nou vyspal.ved bol volny.ty to beres ako zena,teda ako zradu,dobre vies ze uz ste boli od seba,ale aj tak mu tu zradu nevies odpustit.beries to tak ze ty kym si sa trapila on na teba zabudol a hned si nasiel bokovku.zeny su z venuse a muzi z marsu.mame odlisne vnimanie ty to beries ako zdradu,kym on to berie ze ste uz spolu neboli a tym ta nepodviedol..odpust ked ty na nom zalezi.

salalalalala

a preco by si mu nedoverovala? ved vravis, ze ste boli niekolko mesicov rozideni a nestretavali ste sa. mozno aj on sa snazil len zabudnut, pohnut sa dalej, kedze si mu dala najavo, ze s nim byt nechces. jasne, nebolo by mi to prijemne, ale ak to chcete vyskusat, toto nie je dovod, preco by ste nemali. ale o vecich treba diskutovat v klude a nie vykricat a hysacit a nadavat, inak to nema zmysel vobec.

gulana

prave tie prispevky dole by ti mali otvorit ocit, a nie nazvat ich ironickymi poznamkami..

vazne sa nemas preco citit dotknuta, ved ste neboli spolu, stratil akukolvek zodpovednost voci tebe, ked ste to ukoncili,, nemozes sa kvoli tomu nanho hnevat a na zaklade toho ho sudit.

ak by ti to spravil vo vztahu, kludne nech mu aj vajcia odrezes.. ale takto, si mu ty dala tu slobodu.. tak prijmi aj ine pohlady ako len svoj a mozno sa ti prestane hnusit.. pretoze v podstate nema preco..

comamrobit

mobill

reagujem len na teba, lebo ironicne poznamky teraz vazne nepotrebujem, ano citim sa zranena..lepsi vyraz by som na to asi ani nenasla... problem je v tom, ze on prosi mna... a ja sa citim slaba ... uplne slaba... mam milion myslienok v hlave...ake by to bolo potom, ze by som mu nedokazala doverovat a tak a ublizovalo by to mne aj jemu... neviem sa este cez to preniest..ja tak isto som si robla co som chcela...ale nevyspala som sa s inym aj ked moznost som mala.. je mi toho nanic..neviem preco to robi..ja chcem aj nechcem...asi by bolo lepsie nechat ho ist svojou cestou...aj ked viem, ze mna to tak rychlo neprejde a budem sa trapit este dlho

mobilll

ja si myslim, ze sa ti nehnusi, ale sa citis zranena. proste ti to nahlodalo sebavedomie. kazda zena je neista ked zisti, ze muz o ktorom si myslela ze ju ma rad a patri k nej, spal s inou. to je normalka.
smola je, ze mal na to pravo, kedze ste sa rozisli. ty si odrazu konfrontovana so skutocnostou, ze nie si pre neho na svete jedina a ze vlastne moze zacat chodit s hocikym, ze ho nemas isteho navzdy. s tym sa zeny dost tazko vyrovnavaju. ale neostava ti nic ine len to prijat. naozaj nie si jedina baba na svete a on si moze kedykolvek najst inu, dokonca sa s nou ozenit. ak ste sa hadavali a mali komplikovany vztah, asi by to bolo aj lepsie. naco znova ist do toho isteho, ak to nebolo bezproblemove. dajte si slobodu a neries to, ze mal inu. aj ked ta teraz prosi aby si sa k nemu vratila, mozno sa znova zacnete hadat.

xxy

tak odkopla si ho, on sa vyspal s inou, co je fakt sokujuce zistenie a ked ti to povedal (neviem, preco to vobec robil ale budis) tak sa ti hnusi.. :D tak sa nanho vyser, ked je taky bezcharakterny, ostatne sa potesia

Delete

Ak sa nevieš rozhodnúť a máš protichodné pocity, hoď si mincou. Je jedno na ktorú stranu dopadne - dôležité je to, na akú si želáš aby dopadla :) Snáď som pomohol. Človek je najsebeckejší tvor na tejto planéte a má potrebu vlastniť. Nedaj sa spútať týmto prízemným sebectvom a ber ho takého aký je. A seba tiež. Ak sa ti to hnusí...tak máš odpoveď. No ak mu dáš šancu tiež nič nepokazíš. Každý máme nejaké očakávania a bohužiaľ tie tvoje ublížili hlavne tebe ak si žila v presvedčení, že on sa bude rovnako trápiť a ostane sám ako ty. Skús tú mincu...určite to pomôže :)

kafe

ehm, rozumiem tomu správne, že ste boli rozídený a on spal s inou? A toto je naozaj to, čo ťa trápi najviac? ACH BOŽE! Keď s tebou chlapec nebol vo vzťahu, predstav si že bol voľný a mohol si robiť čo chce, chodiť s nejakou inou, spať kľudne aj s desiatimi, nie s jednou, to je čiste JEHO VEC. To, že ty si sa trápila bola len tvoja hlúposť. Zamyslieť sa, čo si robila zle a čo by si napravila je fajn. Ale prplať sa v tom a zožierať, trápiť.. to si sa radšej mala venovať viac sama sebe, oddýchnuť si, relaxovať, zabávať sa, športovať... Trápením si sa len prplala v bahne - nič si nevyriešila, nič si nezmenila a vôbec to nepomohlo ani jemu, ani teba ani ničomu. Raz ste sa rozišli, tak váš vzťah bol uzavretý a on nemal žiadnu povinnost ti zachovávať "porozchodovú vernosť". Dievča, neblázni prosím ťa. Radšej sa zamysli, či má význam sa vracať do tej istej rieky, lebo podľa mňa skĺznete zase k tomu istému správaniu, kvôli ktorému ste sa rozišli. Tvoje hysáky, že spal s inou a ako hrozne ti tým ublížil, nasvedčujú tomu, že sa začínate krútiť v rovnakom kruhu, z akého ste už raz vystúpili. Zase to začína banalitami - tvoje obvinenie, ako hrozne ti ublížil, je úplne mimo.