Nevera ako to povedat

Príspevok v téme: Nevera ako to povedat
gabikaaaaa

Dobry den, budem rada ak mi poradite lebo ma to dost tazi. Mam priatela, ktory ma brata chodi uz 10 rokov s jednou kockou a podvadza ju kade chodi, este aj ked som bola u kadernicky tak este aj ta sa smiala ze snim spala lebo ju najprv namotal nasluboval a potom ked chcela viac tak jej povedal ze ma priatelku a tym je konec. Teraz ma zasa dalsiu nejaku barmanku lebo furt tam chodi do baru kym jeho priatelka maka v robote. Ona si mysli ze ma najlepsieho priatela a pritom je to totalny chuuj, mneje z neho na grc lebo aj mne to robil moj frajer cize jeho brat ale ja som na to prisla a teraz si davam pozor na neho lebo dalsia neveru uz psychicky nezvladam.
Jej mi je luto jej rodicia im dali aj peniaze na byt a on si z toho vyplatil auto co ma byt rad ze ma peknu rozumnu babu tak beha furt za nejakymi tretotreidnymi... Ked jej to poviem ja tak si bude myslet ze jej zavidim lebo moj frajer ma podvadzal a ze som isto uz paranoidna a to nehovorim co by so mnou urobil on. Moj frajer mi povedal nech sa do toho nestaram to je ich vec, ale ja by som bola rada keby mne niekto povie ze ma priatel podvadza a nesmeju sa mi za chrbtom.

salalalalala

suhlasim s dalsi, pristupil na tuto choru kontrolu aby si ty bola spokojna a nasiel si ine cesty a dava si tri krat taky pozor. ty by si mala hlavne riesit seba a svoj nezdravy vztah a nie jeho brata.

dalsi

gabikaaaaa Dnes 13:07

- dal ti heslo na FB ? No a co ? Moze sa kontaktovat inym kontom na FB o ktorom ani nevies, alebo si pise cez pokec, ci inu sluzbu. Pripadne si mozu volat, alebo pisat mobilom....

Nema vlasy v aute ? Dava si pozor, alebo len upratuje, alebo ich nevozi v aute. Predsa sa nebude ukazovat s inou, aby ho niekto videl.

Ty si tym spravanim, vlastne takeho chlapa aj zasluzis. Lebo ina by mu uz roztrieskala vajcia medzi dverami a vykopla zo svojho zivota...

Žužova

Aha ? :o toto je podla teba akože normálne ? Takáto kontrola vo vzťahu ? ved to ťa musí tak vyčerpávať vnutorne že si to možno ani neuvedomuješ ale je to strašné.. ...

gabikaaaaa

ale on mi dal aj heslo na fb
a ked mam nejake podozrenie ked je na nocnej tak si vzdy posleme mms kde je vzdy ked mu skonci sluzba a ja som v robote tak mi posle mms ze uz je doma
praveze teraz nemam ziadne podozrenie pozeram furt v jeho aute vlasy ci su tam neni

Žužova

Je nadslnko jasné že ten tvoj je taký istý hajzel ako jeho brat :D on mal babu ktorú podvádzal 10rokov,ty o tom vieš ,teba tiež podj*bal a slubil že sa polepší...a ty mu to slepo veríš lebo sa o teba občas postará ked si chorá a občas je dobrý,zobral dokonca hypotéku,ty vole.. wau.
nenapadlo ti že si na tom tak isto ako frajrka jeho brata? že každý v okolí vie že ťa ten tvoj podvádza ale boja sa ti to povedať ? a ty naivná mu veríš taka ko baba jeho bratovi ??
vobec by soms a tomu nedivila ... ale ok,je to aj tak škoda času na teba sorry,lebo ty sa ho aj tak budeš dalej zastávať a ked zistíš že ťa podvádzal alebo podviedol tak aj tak mu dáš šancu lebo zrazu to bude chudačik lutovať a zas bude sekať dobrotu.. a nevrav mi že nie.
Pre vás by bolo najlepšie keby sa ten chlap na vas vybodne a uplne vás odpíše ,vtedxy by vam urobil obrovsku službu a možno potom by ste sa uvedomili,teda pokial by ste si potom nenašli ešte horšieho...
A su aj dobrí chlapi.. lenže zrejme na takých nemáš šťastie pretože takých nepriťahuješ.

gabikaaaaa

miki to sa zle cita, ked si predstavim ako snou mal sex a vsetko okolo toho tak mi je na vracanie, sme dost odlisne tipy ja vysoka chuda blond a ona mala cierna ale take mal vsetky ja sa vymykam jeho vkusu ale to asi nebude o tom kto ako vyzera
on je dost taky ze vie poblaznit babe hlavu

miki24

No ku téme ťažko poradiť. Pokiaľ sú ženy zamilované tak ťažko do niečoho sa motať, čo ťa nepáli. Budeš ty za tú zlú.

No a odpoveď, prečo iné ženy doliezajú za takými chlapmi tak zrejme preto, že zakázané chutí to asi najlepšie. Osobne tiež som poznal jeden typ takého chlapa (nebol ani najkraší fyzicky, ale mal to v sebe) aj dosť veľa vecí mi vysvetlil. Ten to vedel proste na každú a vedel dobre, že čo chcú počuť, či už introvertku, extrovertku. Tiež aj veľa žien si šuškalo, že to čo za chlapa slizáka a aj sa z neho smiali i z tej priateľky, ale v skutočnosti to chcela od neho každá a poriadne :) Ten prášil častokrát aj 4 baby týždenne. Všetky vedeli, čo je to za človeka a ani to netajil im, že dobrodružstvo... Proste taký typ muža, s ktorým si chcela užiť skoro každá. No niekedy býva sila jaskynky silnejšia ako rozum...

dalsi

fuuuu, urobi par normalnych veci, co clovek normalne ocakava od partnera a uz je to dobry clovek ?

Mas klapky na ociach a nechces si ich dat dole. Ale ok, tvoja vec, ked ti vyhovuje, ze pretahuje pol mesta.

gabikaaaaa

tak ale zasa aj stara sa o mna, zobral hypoteku aby sme sa osamostatnili, vari mi ked som bola chora tak sa staral o mna ukazkovo.
Ja som mu povedala ze jednu sancu este dostane a za tym si stojim ak to posere alebo to nebude dobre tak potom to budem riesit
inak ta jeho bratova frajerka to vedela o mne ze ma ten moj podvadza a nepovedala mi to