Nevera ako to povedat

Príspevok v téme: Nevera ako to povedat
gabikaaaaa

Dobry den, budem rada ak mi poradite lebo ma to dost tazi. Mam priatela, ktory ma brata chodi uz 10 rokov s jednou kockou a podvadza ju kade chodi, este aj ked som bola u kadernicky tak este aj ta sa smiala ze snim spala lebo ju najprv namotal nasluboval a potom ked chcela viac tak jej povedal ze ma priatelku a tym je konec. Teraz ma zasa dalsiu nejaku barmanku lebo furt tam chodi do baru kym jeho priatelka maka v robote. Ona si mysli ze ma najlepsieho priatela a pritom je to totalny chuuj, mneje z neho na grc lebo aj mne to robil moj frajer cize jeho brat ale ja som na to prisla a teraz si davam pozor na neho lebo dalsia neveru uz psychicky nezvladam.
Jej mi je luto jej rodicia im dali aj peniaze na byt a on si z toho vyplatil auto co ma byt rad ze ma peknu rozumnu babu tak beha furt za nejakymi tretotreidnymi... Ked jej to poviem ja tak si bude myslet ze jej zavidim lebo moj frajer ma podvadzal a ze som isto uz paranoidna a to nehovorim co by so mnou urobil on. Moj frajer mi povedal nech sa do toho nestaram to je ich vec, ale ja by som bola rada keby mne niekto povie ze ma priatel podvadza a nesmeju sa mi za chrbtom.

dalsi

gabikaaaaa Dnes 08:38 - vsetci muzi nie su rovnaki, ako nie su vsetky zeny rovnake. Len ty sa drzis s prepacenim vola, zubami-nechatami... Ak 10 rokov podvadzal byvalu, nema problem podvadzat teba. Radsej nemat ziadny vztah, ako s takymto sviniarom.

Neboj sa - dobri chlapi su. Len hladas na zlych miestach.

miauuuu

Gabi naozaj sa ti snažím zo skúsenosti dobre poradiť...
mala som vzťah, kde si ma on nevazil, nebral moje názory vôbec vazne, nemala som pocit takej tej istoty ze ked sa nieco stane, zostane pri mne alebo na mojej strane a to, ze pri mojej prítomnosti ked mna držal za ruku sa otáčal za inými, to ze ked išiel von s kamošmi behal za tretotriednymi kravami, to ze jeho fb bol neustále plny flirtov hlavne z jeho strany, dokonca mna tam ponizoval pred nimi, to ze sa vyspal s babku ktorú som poznala a jej rozkrocene nohy poznalo celé mesto, tak toto vsetko som znášala len preto, ze to bol moj uplne prvý vzťah a nemala som dostatok skúsenosti kde su MEDZE
dnes ti viem s istotou povedať ze kebyže sa niekto ku mne sprava presne tak ako bývalý ani nad tým neprzmyslam ho kopnut medzi tie za ktorými behal!!

miauuuu

Gabika a načo s ním ,,lezes,, ty?
dievča aj tebe dobre radim, vidíš ze su obidvaja chronicky podvadzaci...iné to nebude, neutesuj sa ze to tak neni ze ten tvoj ta už nepovedie...bývalú podvádzal 10rokov,to o niečom svedčí a pochybujem ze pri tebe to bude inak
ver mi, ušetrí si zbytočne sklamanie, vyzeráš ako v pohode baba, ty nepotrebujes takéhoto vola a ani chlamydie....zamysli sa trosku, to naozaj chceš mat po cely tvoj život po boku chlapa od ktorého nevieš co čakať?
vzťah a tvoj chlap, ti ma byt oporou a chrániť ta! mate si vytvoriť svoj domov kam sa budete tešiť, vytvoriť PAR, podporovať jeden druheho a NIE byt tvojim superom pred ktorým ta budú musieť chrániť iní, postavit sa na stranu brata aj ked je v nepráve a teba odkopnut akonáhle to bude mozne a byt sebecky a egoisticky voči partnerovi a jeho citom...
....samozrejme ak ta nepodvadza neustále poza tvoj chrbát aj teraz a ľudia v tvojom okoli to vidia ale nikto ti to nema odvahu povedať

ema123

Hmmm... ty to o svojom vieš a aj tak ste spolu a veríš mu? Nerieš druhých namiesto seba. Možno to aj ona vie a nevadí jej to.

gabikaaaaa

inak ten moj podvadzal aj tu co mal predo mnou chodili spolu snad aj 10rokov a popri nej nemal len jednu

ja nechapem tie baby ked vedia ze ma babu tak na co snim lezu

miauuuu

pozri, takýto sok od teba ked dostane ti neuveri a ty budeš za zlu
navrhujem preto dostan tu frajerku k tej kaderníčke nech jej povie ze s ním nieco mala..sak ju namotal a odkopol a určite mu bude chcieť zavarit kvôli tomu a kedže to nemala problem vykecat tebe tak ani jej nebude mat
takto najlepsie uvidí sama ako to je
nepatrím medzi ludi ktorí by chceli druhým schválne uškodiť ale takéto veci (podvadzat)sa skratka nerobia!! kadernicka povie iba pravdu
bola by som rada keby mi to niekto povedal na jej mieste a nie byt podvádzana
preco ma to dievča pracovať, dat peniaze ktoré ťažko nešetrili jej rodičia a on si z toho vyplatí svoje auto? zatial co on chodí chlastat a za inymi ved si to nezaslúži uznaj sama....

zuzi74

Ked gabikuuuuuu podviedol priatel raz, neznamena, ze ju musi opat podviest. Mozno si to naozaj uvedomil. Neviem preco hned musia ludia odsudit na smrt takeho chlapa a pisat, ze to urobi 100% znovu, nedajboze ho prirovnavat hned k jeho bratovi.
gabikaaaaa, tebe by som doporucila jej nic nehovorit. Mne to pride ako keby ona ani nechcela o tom radsej vediet.

salalalalala

ano, postavil by sa na jeho stranu a bola by si ty za tu najhorsiu. ale sama si musis vybrat aky zivot chces zit, ci sa chces obklopovat takymi ludmi ako su oni dvaja, alebo mat pekny vztah a nemusiet riesit taketo chore veci.