Porobenie? Urieknutie?

Príspevok v téme: Porobenie? Urieknutie?
Jojka49

Dobry večer...neviem ci mam verit na taketo veci ako je porobenie ,urieknutie...ale mam jeden pripad ktory mi dost dlho vrta v hlave.Bola by som rada keby sa mi ozvala nejaka osoba ktora sa tomu rozumie alebo co to vlastne znamena.Takže moja teta sedela pred dvoma dnami doma s kolegynou ktora jej prisla zagratulovat k narodeninam.ta jej kolegyna je trocha divna v kuse u nej vysedava ,vytahuje z nej vselijake informacie a pod...proste je zvedava.Sedeli 2 hod.v kuchyni a kecali.Potom mojej tete zazvonil tel.sla do druhej izby a vybavila telefonat a ked sa vratila na stene za jej chrbtom bol velikansky flak na stene ktory by si predtym urcite vsimla.A ta jej kolegyna nato že co tu mas???a pritom ona śedela prednou ciže za dve hodiny by si to obidve vsimli že tam je ten velikansky flek.Ta jej kolegyna sa potom po nejakom case vyparila.Tety som sa pytala ci nerobila jest nieco z oleja alebo pod.Vravela že cely den nic nevarila a ten flek bol vazne obrovsky a bol vedla kriza za jej chrbtom .Mohla daco spravit ta jej kolegyna pokym ona telefonovala vo vedlajsej izbe???a znamena to nieco??? prosim ak nieco niekto vie napiste,budem velmi vdacna...

lucia238

som zvedava kolko za svoju blbost zaplatis nejakemu vydriduchovi, co ti na 100 % potvrdi, ze islo zarucene o nejaku kliatbu....radsej tie peniaze daruj nejakemu bezdomovcomi a zlepsis si karmu , prelic tete stenu a prestan sa zaoberat sprostostami :D

Bambrlicek

Wow to je ako z tej relacie Pravda alebo loz. XD Podla mna je to pravda ale ziadne ocarovanie. Podla mna niekoho zabila a ten flak bola premalovana krv. Alebo zamurovala nejakeho chlapika v stene a zacinali presiakovat telesne tekutiny cez stenu. A ked si to videla tak zdrhla do zahranicia. Uhadol som? Co som vyhral?

MultiLevel

Okej v tom pripade je stena porobena aj pocarena, aj urieknuta aj v nej prebyva zly duch, znie to lepsie ANQA40? :D prepac, ale my na fore nemame sancu zistit co sa tam stalo, takze kazdy clovek, ktory ma aspon stipku logickeho myslenia, za tym hlada aj nieco ine, ako len to, ze kolegyna pocarovala stene....Jasne, deju sa rozne veci medzi nebom a zemou, ale preco hned mysliet na to zle...
Jojka, zavolajte nejakeho instalatera, popripade domovnika alebo koho, nech vam skutocne povie, ci nie je chyba niekde v stene, ci skutocne cosi kdesi neprasklo. Az sa vyluci tato moznost, tak zavolajte knaza, povedzte mu co sa stalo a nech on urci, ci je potrebne urobit nejake ukony a podobne

ANQA40

CO vsetci riesite nebola tam nahodou to a to? ked raz napisala že je nemozne aby sa tam niecim obliala ta stena tak bodka, a nie este tie primitivne otázky.

Jojka49

Pokial viem okrem vody co mali na stole a par chlebikov a zakuskov na stole nebolo nic,a voda by vyschla už urcite,a kuchynska linka bola uplne upratana ani jedna panvica nebola položena na sporaku.takže nechapemeeee

MultiLevel

Hihi, myslim si, ze v tomto pripade nejde o ziadne urieknutie, ani porobenie. Pretoze to by citila len dana osoba, ktora by bola urieknuta, v ziadnom pripade stena :D No nic, je zvlastne, ze sa tam ten flak objavil, ale nehladala by som za tym cary mary. Nemohlo sa stat, ze ta jej kolegyna niecim nechtiac obliala stenu a nechcela vyzerat blbo, tak sa tvarila, ze o nicom nevie? :)