Porobenie? Urieknutie?

Príspevok v téme: Porobenie? Urieknutie?
Jojka49

Dobry večer...neviem ci mam verit na taketo veci ako je porobenie ,urieknutie...ale mam jeden pripad ktory mi dost dlho vrta v hlave.Bola by som rada keby sa mi ozvala nejaka osoba ktora sa tomu rozumie alebo co to vlastne znamena.Takže moja teta sedela pred dvoma dnami doma s kolegynou ktora jej prisla zagratulovat k narodeninam.ta jej kolegyna je trocha divna v kuse u nej vysedava ,vytahuje z nej vselijake informacie a pod...proste je zvedava.Sedeli 2 hod.v kuchyni a kecali.Potom mojej tete zazvonil tel.sla do druhej izby a vybavila telefonat a ked sa vratila na stene za jej chrbtom bol velikansky flak na stene ktory by si predtym urcite vsimla.A ta jej kolegyna nato že co tu mas???a pritom ona śedela prednou ciže za dve hodiny by si to obidve vsimli že tam je ten velikansky flek.Ta jej kolegyna sa potom po nejakom case vyparila.Tety som sa pytala ci nerobila jest nieco z oleja alebo pod.Vravela že cely den nic nevarila a ten flek bol vazne obrovsky a bol vedla kriza za jej chrbtom .Mohla daco spravit ta jej kolegyna pokym ona telefonovala vo vedlajsej izbe???a znamena to nieco??? prosim ak nieco niekto vie napiste,budem velmi vdacna...

Jojka49

Je to v byte na 4 poschodi a je to flek asi pol metra na dlžku a siroke 3 cm a na niektorych miestach aj menej len take skvrny a nejde to od plafona-je to asi tak v strede,a na niektorych miestach len take bodky ako pokvapkane s prstami....vazne už sme nad vsetkym rozmyslali,keby to presakovalo bola by mohkra cela stena a nie len sem tam pofrkane a potom ta dlha ciara....

daniuska

Tak najprv nech sa teta presvedci, ci v stene na tom mieste nema komin , alebo nejaku ruru, odkial by mohla presakovat voda, alebo sadza, nam sa take stalo od komina.

ANQA40

Určite! Jako inak vysvětlit ten fľak? a šete při krii? nehc teta zajde za fararom, nech wysvieti dom a stou kozou nech sa nestyka. Moja sestra mala tez porobene, kde ju za lcie chytila jedna bosorka odnas, a ona hned na druhy den dostala zapal lcineho nervu ktory sa neurobi zodna na den. takze tak..