Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemam najlepsiu kamaratku

Príspevok v téme: Nemam najlepsiu kamaratku
Delinda

Boli casy kedy som mala super naj kamaratku ale vsetko sa zmenilo,odcudzili sme sa ani neviem ako. Teraz ma ona svoje zaluby a ja sa nemam komu vyrozpravat a to ma strasne trapi. Kamosiek mam dost len sa s nimi nestretavam lebo kazda ma uz svoj zivot. Tymto si aj hlafam novu naj kamku s ktorou by som sa mohla porozpravat stretnut sa a ist von. Potrebujem kamaratku tak velmi

Nika_2005

Delinda
Mala som taký istý problém a sprevádza ma to doteraz ale netrápi ma to až tak pretože okolo seba mám stále niekoho kto ma podrží a vypočuje.Ale menší problém je v tom že sú oveľa starší ako som ja majú 18 -19 rokov a ja mám len 14 samozrejme mám kamarátky aj v mojom veku ale niesu tie pravé...Moc by som chcela
mať najlepšiu kamarátku takú ktorá ma vypočuje ktorá nieje falošná a bude pri mne stáť vždy v dobrom aj v zlom.Ak by si mala záujem kľudne mi môžeš dať svoj facebook alebo nejako sa skontaktovať môžme si popísať. :)

Angelina7777

ja mam 36 rokov a moja najlepsia kamaratka zomrela uz davno.
dalsia mala tazky uraz a je mimo.
dvaja moji najlepsi kamarati zomreli tento rok.
niekedy je lepsie nemat najlepsiu kamaratku, nie si tak velmi zranena ked zomru
vsetko tragicke udalosti, mladi ludia

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.