Prsniky - co je s nimi?

Príspevok v téme: Prsniky - co je s nimi?
klincek7

Baby mam velmi citlive prsniky. Vzdy nejaky tyzden pred menzesom som mala velmi citlive,bolave prsniky a aj pocas menzesu co je normalne. Ale minuly mesiac ako som mala menzes ,tak tyzden po nom som zacala mat znova citlive prsniky,bolave,,,tazke,, uplne ako keby mi v nich trhalo a trvalo to 3 týždne do menzesu. Menzes som dostala 21.11.a skoncil mi cca 25. (26,27, bolo dobre prsniky mi skoro neboleli) a od vcera znova,zas to iste bolesti,velmi citlive bradavky,bez podprsenky s anemozem ani pohnut. a to mam 4 dni po menzese..
Co robit? Je to normalne? aby ma boleli cely mesiac a len 2 dni mam ako taky pokoj? Som z toho velmi nervozn.a Tehotna byt nemozem,neuzivam HAK. DAkujem

Angelina7777

asi mas nejaku hormonalnu poruchu. taketo bolesti su v prvom trimestri tehotenstva. tvoje telo produkuje teda tie hormony aj bez tehu. asi len lekar ti pomoze

sewie

nie som doktor,
ale za 1. HAK nie je zarukou toho ze nemozes byt tehotna-su tam nejake 2 male percenta a teda stava sa...a poznam zeny ktore otehotneli aj pocas uzivania HAK.
za 2.-moze to byt vysledok hormonalnych zmien ktore mozu vznikat kvoli roznym dovodom...mna raz boleli asi 3 tyzdne pred menstruaciou a potom znova po tyzdni asi 2 tyzdne v kuse-bola som v strese...nikto ti to takto asi neurci a ak mas iste obavy-porad sa najlepsie s lekarom!