Preco zeny odpudzuje zaujem?

Príspevok v téme: Preco zeny odpudzuje zaujem?
hulk11

ked sa chlap snazi, myslim vo faze ked to este nemozno nazvat nicim, nemyslim nejake nadmerne otravovanie, ale tak normalne...preco si je zena hned ista ze tohto uz mam idem dalej, ja napriklad som taky ze ma bavi sa o objekt zaujmu zaujimat, byt pozorny, mily, neviem preco si to zena hned vylozi tak ze som nejaky zufalec alebo co, fakt je ta ignoracia tak v mode?

f1dsa645

Z mojej skusenosti je problem velmi jednoduchy. Mas 2 vseobecne typy zien, pice a normalne. Lepsie povedane psychicky narusene a psychicky zdrave.

Do kategorii pic patria zlatokopky, slapky, namotavacky, kravy, namyslene trubky, sproste sliepky a zakomplexovane chudery.

Do kategorie normalnych, vsetky ostatne.

Pic je velmi velmi vela ako aj vidis v tejto niektore v tejto diskusii.

Normalnych zien je ako safranu a nie vela muzov ma to stastie spoznat normalnu emocionalne zdravu, dobru zenu.

Z mojej skusenosti je to takto. Pice sa cackaju, robia vsetko aby zaujali muza, ked ho zaujmu uz ich to prestane bavit, lebo dostanu to co chceli, ako male rozmaznane dieta. Ano maju tonu pozornosti, maju vela chlapov, mozno aj dostanu nejakeho co ich zabezpeci. Nakoniec aj tak skoncia s nejakym chujom, ktory ich napusti a oni potom budu snivat o panovi dokonalom lebo ich chlap bude uplny blb, vrana k vrane si sada. Alebo ich pan dokonaly sa stane pan horor, lebo karma kazdeho dostane, skor ci neskor. Alebo sa budu "hrat" s nejakym psychopatom a skoncia v plastovom vreci.

Normalne zeny samozrejme nemaju tolko pozornosti, bud su priemerne a vsetci nadrzanci chcu iba namachlene slapky, ktore daju na prvy krat alebo su velmi pekne a vacsina muzov sa boji ich len cobi oslovit alebo ich oslovuju len nadrzanci typu dame rychlovku, mam peniaze a samozrejme normalna zena s moralnymi zasadami a sebauctou ich posle niekam. Nemaju tolko pozornosti ako pice, ale nakoniec oni vyhraju. Viete, normalny uspensy chlap si prejde svojim burlivym obdobim a potom zisti co v zivote ma skutocnu hodnotu, nema mindraky takze nema problem prehliadnut "krasu". Ti co maju mindraky si musia nieco kompenzovat "krasnou" zenou. Takze nakoniec ta normalna zena skonci s normalnym chlapom. Samozrejme su vynimky, niektore skoncia radsej sami ako s nejakym chujom.

Aby som to zhrnul, vrana k vrane si sada, rovny rovneho si hlada. Prestan sa stretavat s jebnutymi picami, co z toho,ked miska je pekna ale je prazdna. Stretavat sa je ako chodit v zumpe a hladat zlato, je tam, ale musis sa prehrabavat hovnami a splaskami, vsetko ma svoju cenu.
Samozrejme to plati aj naopak, chlapi su tiez normalny a zakomplexovany chuji.

doubledog

presne tak, sejla
je to problem hlavne chudobných.

ak by sa takto pohybovala v prostredi milionarov, ani by ju nenapadlo stazovat sa na ich zaujem.

aj ked ten by samozrejme v takej miere neprisiel, bohati muzi sa nepotrebuju tak "zufalo" snazit o zensku priazen.

nehovoriac o tom, ze video by koncilo po par minutach, kedy by s nejakym sla na kavu :)

Sejla

Hrac, myslis toho nabuchaneho nagelovaneho typka v obtiahnutom tricku? Ja som naratala len 3 zeny, ktore ho oslovili, ostatni boli vsetko chlapi :D

ivobrick

Preto lebo TY sa nebavis.
To je tvoj problem.

S toho co pises mi vypliva len tolko, ze sa snazis az prilis, prilis si to vsetko beries vazne. A oni to citia ze si needy.. Byt mily pozorny je ok, ale chyba tam byt este aj trochu zly, "challenging".. ale nie debil.

Je to tazke ale naucit sa to da len to musis skusat. A nie, ani nahodou neskusaj nejake dopredu naucene vety.

Sejla

inak ja by som nemala problem s tym ked mi povie 'hello God bless you' ale skor s tym ako jej pri tom cumi na zadok a ani oslovenie zeny nie je obtazovanie, ale skor to ze ked zena nejavi zaujem o konverzaciu a oni to uplne ignoruju a idu si dalej svoje...

Sejla

doubledog myslela som reakcie na nete, kdekolvek sa to video objavi, pred par tyzdnami som nan narazala vsade a vacsina muzov sa k tomu postavila dost defenzivne a negativne, bez akejkolvek empatie. Malu vzorku mas v komentaroch pod tym videom.
embryo: trochu odveci ze priemerna zena nechodi 10 hodin, ved to nie je vobec pointa.
usb: nemyslim si ze je to nutne problem farebnych, skor by som povedala ze problem chudobnych a nevzdelanych, medzi ktorych v NY patri mnoho farebnych. To vsak nic nemeni na tom, ze chudobny muz moze rovnako pouzit fyzicku silu k znasilneniu, ako bohaty.
K usmievaniu - bezny chlap ked kraca sam po ulici, tiez sa neusmieva a nikoho nenapadne povedat mu ze by sa mal. Preco ma chlap guraz upozornovat cudzie zeny na ulici, aby sa usmievali omg, kazdy ma pravo na spatnu naladu a zvlast ked ju 5 minut prenasleduje nejaku posahany pako, mne by tiez nebolo setko jedno, ale ja nosim po ruke nejaky ten slzny sprej a alarm, ked je vonku tma a ked zrovna chodim po menej prestyznej stvrti (v Londyne) ako Manhattan v NY...