Preco zeny odpudzuje zaujem?

Príspevok v téme: Preco zeny odpudzuje zaujem?
hulk11

ked sa chlap snazi, myslim vo faze ked to este nemozno nazvat nicim, nemyslim nejake nadmerne otravovanie, ale tak normalne...preco si je zena hned ista ze tohto uz mam idem dalej, ja napriklad som taky ze ma bavi sa o objekt zaujmu zaujimat, byt pozorny, mily, neviem preco si to zena hned vylozi tak ze som nejaky zufalec alebo co, fakt je ta ignoracia tak v mode?

cwmb

:D :D vdaka za tuto temu, skvele som sa pobavila a utvrdila v tom, aki su muzi hlupi.. no co uz s nimi, s vekom to hadam pride

skorosenior

Slobodná, neverila by si ako niektoré nad 50 chcú, akú charizmu majú a ako majstrovsky to zvládajú. 20 by im mohli závidieť :)

Slobodna

Ženy do 30 nechcú ale robí im dobre, ak si muži myslia, že áno.
Ženy nad 30 chcú a robí im dobre, ak si muži myslia, že áno.
Ženy nad 40 stále chcú a je im jedno, čo si muži myslia.
Ženám nad 50 je už všetko jedno...

A muži?
Tým, ktorí chcú ale aj tým, ktorí nechcú, je v podstate jedno, čo si ženy myslia, lebo rozhodujúce je, to čo chcú oni.

skorosenior

Neviem, neviem. Pred mnohými rokmi kedy som bol mladý nebol som krásavec a dievča som musel "ukecať". V tom čase som nevedel rozpoznať nezáujem ktorý nebol jasne vyjadrený od potenciálneho záujmu "snaž sa, bav ma a možno...".
Dnes som ešte oveľa menší krásavec ale ukecávať zďaleka toľko nemusím. Akosi som sa naučil bez problémov poznať záujem. Alebo je to tým že potenciálne objekty môjho záujmu (povedal by som že môžem ísť dole tak tesne pod 40 aby som sa nestrápňoval) už jasne vedia čo a či chcú a vedia to dať jasnejšie najavo?

Akosi som sa naučil štekať len na stromy kde tá mačka skutočne sedí, ostatné si nevšímam :)

Slobodna

embryo si zabil :D ... klinec po hlavičke. Nie ako ostatní, ktorí majú plno rečí o ničom a točia sa stále dokolečka až sa mi z toho oči brčkavejú.

doubledog

multi
v tomto pripade je to ale zo strany zien nefer.
ale tak normalny chlap po par pokusoch pochopi, aka je situacia

MultiLevel

Maoam, suhlas :D mam kamarata, ktory nemoze ist ani k psychologicke, pretoze povedal, zeby sa okamzite do nej zamiloval....to uz je co potom. K tej psychologicke som ho posielala ja, pretoze takto reaguje na kazdu zenu vo svojom okoli, pamatam si, ze aj na mna letel lebo som bola mila, slusne som sa s nim bavila ale drzala som si taky odstup, ze aj slepy by si vsimol, ze ja o neho zaujem nemam.
Double, jasne, su take zenske. Ale opat, kedze su muzi, ktori to tymto zenam zeru aj s navijakom, bohuzial.... :)