Preco zeny odpudzuje zaujem?

Príspevok v téme: Preco zeny odpudzuje zaujem?
hulk11

ked sa chlap snazi, myslim vo faze ked to este nemozno nazvat nicim, nemyslim nejake nadmerne otravovanie, ale tak normalne...preco si je zena hned ista ze tohto uz mam idem dalej, ja napriklad som taky ze ma bavi sa o objekt zaujmu zaujimat, byt pozorny, mily, neviem preco si to zena hned vylozi tak ze som nejaky zufalec alebo co, fakt je ta ignoracia tak v mode?

doubledog

tak tak, niektori muzi su uplne mimo a nedopne im, ze zaujem z druhej strany proste nie je.

ale treba priznat aj to, ze zeny obcas sice zaujem nemaju, ale nie je im neprijemny zaujem muza - bud im to proste imponuje, alebo si ho nechavaju do rezervy, ked im nevyjde prioritny ciel.
a tak svoj nezaujem skryvaju a nedaju ho naplno najavo.

Maoam

no, niektori muzi nie su schopni akceptovat a vyhodnotit ani uplne JASNE prejavy a zena ani nehra ani nic podobne a uz vobec nezavadza

niektori muzi su tak penetrantni, ze odzravenie uz vnimaju ako zaujem a su schopni XY-krat poslat sms (zozenu si cislo aj spod zeme) ako magori rano o piatej a pod., je to totalne odpudzujuce, ze im to nie je trapne, fakt

a su bloknuti, nedostanu ziadne odpovede a aj tak niektori skusaju ako sibnuti

a o to trapnejsie to je, ked uz maju svoj vek

doubledog

to je tym, ze muzi vacsinou precenuje svoje sance u danej zeny a zle vyhodnocuju jej reakcie.

nedavno som cital o jednom sociologickom vyzkume-experimente, z ktorého vyslo, ze asi 80% muzov si reakciu zeny vylozilo ako jej zaujem, pricom ona tvrdila, ze slo len o obycajnu slusnost.

preto je pre muza lepsie drzat sa v uzadi, netlacit na nu a nechat zenu, nech svoj zaujem da jasne najavo.
a ked zena zaujem ma, neexistuje nic, co by to zmenilo, muz sa moze spravat v podstate lubovolne (okrem uplnej pasivity mu zena bude tolerovat skoro hocico, v extrémnom pripade aj nasilie)

inak povedane, muzi maju slabo vyvinutu schopnost identifikovat skutocne zenine postoje.
samozrejme, nie je to len ich chyba, zeny su prebornicky pretvarky, ved sa dokazu pretvarovat este aj same pred sebou a to uz je majstrovsky vykon.

5.5 elsa

nie je nič horšie ako vtieravý muž keď ťa tá žena nechce tak ťa jednoducho nechce a ty to máš pochopiť a hľadať inde vyhovára sa lebo už nevie ako sa ťa má zbaviť naozaj sú niektorí muži až nechutne doterní nájdi si takú čo ťa bude chcieť......

MultiLevel

Necitala som prispevky, ale vsimla som si kto prispel do temy, takze viem, ze nenapisem nic ine ako to, co tu uz bolo spomenute :)
Ziadnu zenu nebude odpudzovat zaujem muza, POKIAL je jej tento zaujem prijemny. Pokial sa jej muz paci, je jej sympaticky, ma zaujem o stretavanie sa, chce sa spoznavat, da to dostatocne najavo a bude jej lichotit zaujem muza. Ak mas opacnu skusenost, znamena to, ze dotycna o teba nestoji, si jej nesympaticky, neocaril si ju natolko, aby mala chut o dalsie stretavanie sa.
Samozrejme, pokial sa bavime o tom, ze je muz az prehnane aktivny, to tak isto odpudzuje. A vlastne, je jedno ci to robi muz alebo zena, plati to pre obe pohlavia. Pretoze nie je nic horsie, ako byt uz od zaciatku v pozicii, ze sa musi clovek neustale niekomu hlasit a podobne.

hurhaj23

dalsi pripad je ked je zena po rozchode a potrebuje si dvihnut sebavedomie namotanim niekoho, ale to robia aj muzi, inak myslim ze normalne zmyslajuci chlap by mal aspon trocha vycitit ze ci sa ta zena chova normalne a o co jej ide, mna osobne tiez bavi to snazenie sa, ale s aspon trochou odovzvy, zena by si tiez mala uvedomit ze chlap nebude plytvat casom a ona mu potom uz ani neda vediet ze ma iny objekt

uhlik

Inak k tým hrám ešte. Ja si myslím a hlavne čím je človek starší že by mal dozrieť. A ked dozrie duševne a teda aj jeho ego tak hoci má nejake kritériá a nedá tel. číslo hned každému, čo je celkom prirodzené, ved všetci máme nejake kritériá a vyberáme si, tak by mal poznať nejaku elementárnu slušnosť a nejaku hranicu toho čo je už prehnané čo je ešte v norme. Napríklad nebudem dávať intenzívne signály niekomu a potom sa hrať na odmietavého, alebo nebudem zo seba robiť niečo mimoriadne a nechať sa dobývať ako nedobytná pevnosť (čo hlavne ženy robia) a tak podobne. Myslím že od určitého momentu už také správanie zaváňa nejakou vnútornou neistotou, niekedy skoro narcizmom, a hlavne nezrelostou čo sa dospelému človeku obvzlášť nehodí.