Preco zeny odpudzuje zaujem?

Príspevok v téme: Preco zeny odpudzuje zaujem?
hulk11

ked sa chlap snazi, myslim vo faze ked to este nemozno nazvat nicim, nemyslim nejake nadmerne otravovanie, ale tak normalne...preco si je zena hned ista ze tohto uz mam idem dalej, ja napriklad som taky ze ma bavi sa o objekt zaujmu zaujimat, byt pozorny, mily, neviem preco si to zena hned vylozi tak ze som nejaky zufalec alebo co, fakt je ta ignoracia tak v mode?

sewie

toto je cele sialene! pravidla , hry, hluposti! niekto sa vam paci ale musite sa tvarit nedostupny, nepisat nevolat, nic...pokial mozno niekolko hodin, niekolko dni...
raz som spoznala jedneho holandana, vzal si moje cislo a neozyval sa...kamoska mi vravi...neboj, ozve sa o tri dni-tak to vzdy robia aby nevyzerali zufali...a presne tak sa stalo...na treti den nieco po 10 vecer-vpodstate na minutu presne ako som mu dala cislo sa ozval...
o com to sakra je?! ...same hlupe hry, skryvacky, piu sa o tom knihy-preco mrchy dostanu chlapov svojich snov a dobrym zenam ostanu oci pre plac-lebo lepise hraju hru...sakra!!!vykaslime sa na tieto hry!alebo nie sme na to dostatocne dospeli?!

odpovedam

ja byt chlap, tak nemam zaujem o zenu, o ktoru netreba bojovat. to, ze si vypytala cislo ako prva mi nepride ako dobry zaciatok, mozno to robi bezne... ale nesudim, ludia su vselijaki. pokojne sa mohlo stat, ze chyba nie je v tebe, ale jednoducho s tou druhou nie ste na jednej vlne...

osobne si myslim, ze vo vztahu by vzdy mali partneri o seba bojovat. nielen muz o zenu, ale niekedy aj ona o neho. jednoducho udrziavat to spravne napatie.

sewie

tak povedz, co si trepol a co sa vlastne stalo...preco si myslis ze uz nema zaujem? mozno si to len zle vysvetlujes...daj blizsie info, nech ti to tu zeny lepsie zhodnotia :)

hulk11

tak nevravim ze sa tak chovam vzdy, len pri zenach co ma zaujmu, nechce sa mi proste vyckavat, ale zase popravde nie som ani typ ze sa nejak hrniem do vztahu tak neviem precoo =D napr. sucasna povedala mi ze som pekny chalan, co ma aj trocha zarazilo, cislo si pytala prva na mna, trocha ma predbehla...cize toto problem asi nebude, neviem kde bude chyba, mozno len chyba iskra alebo to bude tym ze obcas trepnem nejaku kravinu a ona to vezme vazne

sewie

to iste sa mozem spytat o muzoch...preco akonahle zena napise po par rande ako prva tak ju muz posle do kelu? preco sa zeny musia tvarit "chrumkave"?...

A na margo tvojej otazky...ak sa s niekym stretnem a padne me si do oka , tak som dalsiemu zaujmu a komunikacii a snahe len rada-pokial to teda neprehana a neposiela mi spravu za spravou a nesleduje ma po vsetkych moznych socialnych sietach...a nezacne mi hned na druhom rande davat "hypoteticke" otazky ci by sa pacil mojim rodicom a ake by boli pekne nase deti...-to sa mi naozaj stalo!

furena

A si si isty, ze je z tvojej strany vsetko ok? Ako nechcem byt zlaaa, ale mozno nie si pritazlivy a snaziis sa byt, a to je potom odpudive..

Mozno skus netlacit na pilu.. bud spontanny, a nevypytuj sa.. skor nechaj vyrozpravat, ked sa tak zaujimas.. dotycna ti povie, vsetko co ti povedat chce.. a ak sa jej pytas na nieco o com hovorit nechce,tak aj to ju moze odradit no.

dixit

ale veď to tak vôbec neplatí u všetkých... iste, sú aj ženy, ktorých najviac fascinujú takí, ktorí o ne ani nezakopnú, správajú sa ako hulváti atď., ale to budú skôr výnimky podľa seba môžem povedať, že keď mi bol dotyčný aspoň trošku sympatický, tak mi to, čo popisuješ, skôr lichotilo. aj keď fakt je, že ak som sama do neho nebola už nejak zapozeraná, tak som si prirodzene držala odstup, aby si zas nerobil hneď nádeje že neviem čo :D ale to nemožno nazvať, že by ma dotyčný odpudzoval (čo ma však odpudzovalo, bolo, keď som kedysi dávno bola k jednému spolužiakovi na VŠ z takej elementárnej slušnosti milá a usmievavá a on si to vysvetlil nejak ÚPLNE INAK a potom som ho mala stále v pätách, v kuse mi vypisoval, nedalo sa ho nijako zbaviť, ani podobrotky, ani pozlotky... ale o takom niečom, predpokladám, nehovoríš).

ono ak chvíľu vytrváš (ale ako vravím, treba odhadnúť mieru, ktorá nie je otravná), tak máš šancu, že sa to preklopí, keď už žena uverí, že máš o ňu skutočne záujem. a ak nie, tak nie, zas nemôžeš chcieť, aby ti každá skočila okolo krku len preto, že si k nej milý. ale napr. aj so mnou a mojím drahým to bolo tak, že on ma svojím spôsobom "zlomil" - začal mi písať, ale ja som ho najprv brala s veeľmi veľkou rezervou, ale tak som mu vždy zo slušnosti odpísala aspoň niečo... ale fakt som spočiatku nemala záujem o nič... až po čase, keď som ho aj trošku lepšie spoznala, mi začalo dochádzať, aký je vlastne úžasný :-)