Muzi a pokec

Príspevok v téme: Muzi a pokec
alexis77

muzi, naozaj vsetci mate tajne nicky kam si chodite popisat s cudzimi zenami o sexe, resp. ich rovno balit? mala som dva vazne vztahy a obaja to robili. pricom ten druhy chlap, na toho by ste to nepovedali, nebol ani na facebooku, mne stale vravel nech sa odtial odhlasim, ze je to strata casu, internet vseobecne pouzival malo. ale na pokeci bol aktivny vzdy, ked sme neboli spolu. zistila som to jedneho pekneho dna ked som robila nieco na jeho pocitaci a potrebovala som sa vratit do historie. Oblial ma pot, lebo o nom by som to naozaj nepovedala. Vypisoval si tam so sporo odetymi slecnami, radsej ani nechcem vediet o com. Teraz mam taky pocit pri kazdom chlapovi, ktoreho stretnem, ze urcite aj on tam chodi... alebo sa mylim? :(

Delete

Stevo32 ti to asi zhrnul najlepšie. Nemám čo dodať. Snáď len jednu skutočnosť napíšem...prečo sa rozpadávajú v dnešnej dobe vzťahy? Učíme sa predsa opakovaním a to, čo vidíme okolo nás neskôr v dospelosti praktizujeme. Ja som sa veľmi sklamal vo vzťahu...dúfal som, že vydrží ale bol to myl. A nesúhlasím s jedným - človeka ak nosí naozaj kvalitnú masku nespoznáš nikdy! A môže ťa vodiť za nos celý život. Dávaj si na toto pozor. A ak vyplávajú na povrch nejaké veci neskôr tak to znemená jediné - neexistovala v tom vzťahu dôvera alebo sa tam málo komunikovalo. Prečo si myslíš, že je všetko ok a dávaš partnerovi to čo potrebuje? Ja len tak sa pýtam...aj moja manželka si to totiž stále myslí a to už nie sme spolu.

doubledog

to predsa nie je ziadne nove zistenie
ved uz nasi predkovia vedeli, ze "ked je koze dobre, ide tancovat na lad", pripadne "nevie, co od dobroty".
plno zien priamo prizna (aj tu na fore), ze ak je chlap prilis dobry, nepritahuje ich.
pripadne sa to zvykne pomenovat frazou "je si nou/nim prilis isty"

vsetko vyjadruje viacmenej tu istu skutocnost.

samozrejme, vyber partnera je zaklad, ale tejto zakonitosti sa tym nevyhnes, to plati pre kohokolvek.

a ked uz tu mame okienko ludovej mudrosti, tak to zakoncim:
"kazda dobra snaha bude po zasluhe potrestana"

MultiLevel

Teda, spokojnost vo vztahu je velmi dolezita, to vieme vsetci. Ale aby sme neustale kontrolovali, ci nie je niekto az prilis spokojny a potom sa nudi? To je cisto problem toho, kto sa nevie zmestit do koze... :)

MultiLevel

Alexis, keby to fungovalo tak ako si naznacila, ze prilis spokojnemu chlapovi dopriat nespokojnost a naopak, tak by sme sa vsetci zblaznili :) No ja urcite....neustale sledovat, ci nie niekto spokojny az moc, alebo nespokojny len stredne a podla toho sa spravat fuuu, psycho :) Preto suhlasim so Stevom, ze treba davat pozor pri vybere partnera. Pokial nestretnes cloveka, ktory sa dokaze dlhodobo pretvarovat, hrat to na teba, tak vo faze priatelstva urcite odhalis, aky clovek je naozaj, alebo aspon prides na jeho hodnoty. Alebo aspon prides na to, ci sedi za kompom a travi cas na socialnych sietach. Urcite mnohe veci sa nedaju odhalit pred tym, nez clovek ide do vztahu, ale cim dlhsie si nechate spominanu fazu otvorenu, spoznavate sa, chodite von, vytvarate si zazitky, zazivate rozne situacie atd atd, v takom pripade sa uz daju veci "odhalit".
Aj to, ci si ta niekto dokaze vazi, nezistis po par sedeniach na kave. Musis s tym clovekom cosi odzit, aby si to videla. A da sa to len kym ste kamosi. Uz si sa s nim rozpravala o tom, ze vies, ze travi cas na pokeci?

doubledog

ano, samozrejme ze to plati, to o tej miernej nespokojnosti.
podla mna priblizne plati pravidlo 80:20.
tj. staci 80% spokojnost, vsetko navyse je v podstate zbytocne alebo sa to uz odpocitava

Stevo32

Nie riešením nie je robiť muža menej spokojným. Riešením je vyberať si muža aj podla toho aké má hodnoty, čo má pre neho vo vztahu zmysel, ako si ťa váži. Ale ešte dôležitejšie je aby si dokázala mužom veriť. Dôverovať tiež musíš. Ale napríklad, a to už je vyšší level :) ked už také čosi odhalíš nemusíš reagovať s horúcou hlavou ale môžeš sa s ním o tom otvorene porozprávať (ak sa to medzi vami dá). Môžete spolu na kadečo prísť, môže to váš vztah zas niekam posunúť. Záleží na dvojici akí sú a záleží aký vztah majú a potom môže ustáť aj takéto výkyvy. je to dosť individuálne.
A ano, podobné ťahy robia aj ženy a nie iba cez internet. Ešteže sme na to prišli ;)

Slobodna

Ťažko odpovedať na tvoju otázku. Myslím, že to robí aj dosť žien, keď sú spokojné a majú doma všetko, tak začnú vymýšľať a hľadať niekde inde vzrušenie a pritom hazardovať so svojím harmonickým vzťahom. Asi si partner nemôže byť nikdy istý tým druhým a hrať tie únavné blbé hry o ego :(

Slobodna

Súhlasím alexis77 - zabuchni dvere a pri tom mu niečo do nich privrzni :))
Len otázkou je, či v dnešnej dobe nájdeš muža, ktorý to nerobí. Možno takého, ktorý si dáva väčší pozor. To by musel asi žiť niekde na samote u lesa, bez prístupu na internet.
A tiež by som poriešila tie ženské špiny, ktoré takto zo zábavy rozbíjajú vzťahy. Aj keď oni sa potrestajú samé, tým čo si "ukradnú" :)