Muzi a pokec

Príspevok v téme: Muzi a pokec
alexis77

muzi, naozaj vsetci mate tajne nicky kam si chodite popisat s cudzimi zenami o sexe, resp. ich rovno balit? mala som dva vazne vztahy a obaja to robili. pricom ten druhy chlap, na toho by ste to nepovedali, nebol ani na facebooku, mne stale vravel nech sa odtial odhlasim, ze je to strata casu, internet vseobecne pouzival malo. ale na pokeci bol aktivny vzdy, ked sme neboli spolu. zistila som to jedneho pekneho dna ked som robila nieco na jeho pocitaci a potrebovala som sa vratit do historie. Oblial ma pot, lebo o nom by som to naozaj nepovedala. Vypisoval si tam so sporo odetymi slecnami, radsej ani nechcem vediet o com. Teraz mam taky pocit pri kazdom chlapovi, ktoreho stretnem, ze urcite aj on tam chodi... alebo sa mylim? :(

Slobodna

Wreck sa nečudujem, že nemáš žiadnu babu, keď ženy nazývaš buď sukami alebo diovkami ako sedlák z lazov.

Maoam

wreck, necitala som zdaleka vsetky tvoje temy a v sexuologickej poradni sa nevyskytujem, ale tak aky-taky obraz o tebe cca. mam (samozrejme iba to, co si tu dal, co je iba cast z tvojho celku) a cca. si aj zhruba viem predstavit, s cim sa boris

kazdy sa tu s dacim bori

Maoam

Multilevel a prave ti, ktori ti opakovane zas a znova pri kazdej prilezitosti hovoria, co vsetko by NIKDAJ BOZE neurobili a co by URCITE UROBILI a ako by sa zachovali, tak si to vzdy otoc :D, cas ukaze, ze je to naopak. Nikomu sa neda 100%-ne doverovat, ale ludia, ktori su celkom doveryhodni, tak ti sa ani velmi netaja svojim slabostami a problemami a hlavne - beru aj tie tvoje OK a najskor ti taky pomoze, ked je treba.

wreck

no sak ktore teda pamatas? o prcinkach ktorym na nohavicky kvapla ranna rosa a sa bali ze su z toho tehotne?

vyhladaj nieco... google - wreck site:zdravie.sk

Maoam

wreck, ja si od teba pamätam ine prispevky ;-)),ale to je jedno, kazdy, kto je tu dlho je tu znamy, ale beskyd to bolo teda cislo, ale aj toho sme tu mali radi :D, mozno uz aj nasiel nejaku riadnu diovku, ktohovie

Multilevel - ach, takychto ludi je velmi vela, mna to uz neprekvapuje, ono cim vypulirovanejsi image navonok, tym horsie :D

wreck

multilevel, to bol asi beskyd... "všéééétky bratislavčanky sú prespaté suky sukaté, iba ja som mizogýn" ;)

teraz je v banskej bystrici. snad sa na tych ceckoch velkofatranskych zrodila daka nesukata deva. sak skoda ho inak, chalaniska mladeho.

mistanek

multi, tak ako pretvarka bol dost slaby, ked nechal v PC historiu ;) :D

vzdy sa musim smiat, paranoja je dobra, keby ja toto robim, isto to nerobim pod historiou :D

mistanek

dovolenky kazdy zvlast. zaujmy prevazne kazdy zvlast, vecer sa na chvilu zist potom odchod kazdy k sebe.

no ty koki, to by som nechel veru...

ale k veci, mam kamarata, ktory ma ale aj mal, ale ci bude mat to neviem, jednu slecnu, a ona mu ahybala, povadzala a pytal sa ma, ako ju dat sledovat, nuz, moralka mi konkretne nedovoli mi dat exaktny navod, ale.. ked sa tak nad tym zamyslim, tak bud

1. je podozrievava doba

alebo

2. je podvadzajuca doba

tj, niekde je zrada, ale kde ?

sam neviem ci verim svojej zienke na 100%, ale keby mam rozmyslat nad tym, co kde ako robi, ak ju nemam pri sebe, tak by som sa sam seba totalne ale totalne zblaznil, na psycjiatriu, alebo priviedol taku paranoju do vztahu, ze koniec. tak len slepo verim. nic ine mi aj tak nezostava.

MultiLevel

Dixit, tiez tomu sama nerozumiem, ti dvaja spolu chodili 5 rokov, za cely ten cas mu ani raz nepozrela do pc a ked sa pozrela, zrazu zistila, ze 5 rokov chodi s niekym koho ani nepozna....Ale aj pred nami, ako kamaratmi sa dokazal pretvarovat a vsetci sme mu to zrali....
Wreck, ja si od teba pamatam len velmi dobre prispevky :) takze ja sa tiez radim do fanclubu :D Chodim tu uz dlho no tvoje diagnozy si nepamatam ;) ci ty si ten co nechcel zenu z mesta? :D