Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otrivin Rhinostop - sucho v ústach

Príspevok v téme: Otrivin Rhinostop - sucho v ústach
A.n.d.y111

Chcela by som sa spýtať, či máte niekto skúsenosti s nežiaducimi účinkami Otrivinu Rhinostop. Dnes mi ho predali v lekárni ako dobrý sprej do nosa na nádchu aj na tečenie z nosa. Najprv som si striekla len raz do každej nosnej dierky ale večer som mala dosť zacpatý nos, tak som si ešte poriadne niekoľko krát striekla. A potom to prišlo. Tak neskutočné sucho v ústach a v hrdle, že mám pocit, že sa zadusím a pijem vodu permanentne, ale nič, nepomáha. Normálne si príbalový leták k sprejom do nosa nečítam, ale potom som si teda tento prečítala a bolo tu doporučené dávkovanie max. 3x denne do každej dierky len raz a s odstupom aspoň 6 hod. To ma teda prekvapilo, inak používam spreje do nosa keď potrebujem, akokoľvek. A jeden z nežiaducich účinkov bolo aj vysychanie nosovej sliznice aj sucho v ústach a v hrdle. Máte s tým tiež niekto skúsenosť? Mám ho hneď vysadiť? Alebo používať len menej? Kedy zmizne ten hrozný pocit vysušenia? Ďakujem za každé info

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.