Poškodené vlasy

Príspevok v téme: Poškodené vlasy
červíčekk

ahoj .. mám problémy s vlasmi .. mám dlhé hnedé vlasy .. dosť často sa mi mastia .. musím si ich zmývať každý druhý deň.. to je jeden problém ... a druhý je ten že ich mám veľmi poškodené .. rozštiepené končeky a celkovo sú dosť suché .. nikdy som si ich nefarbila ani sa nefénujem ani nežehlím .. vždy sa vlasy nechám večer na voľno vyschnúť a mám ich rovné takže žehličku nepotrebujem .. v žiadnom prípade sa nechcem dať ostrihať .. mám ich rada a nechcem sa ich vzdať .. a teraz v zime mi začali aj elektrizovať takže môj každodenný účes je drdol na hlave .. pomôžte mi prosím .. už neviem aké šampóny masky kondicionéry alebo čo mám použiť .. strihať sa chodím tak každé 3 mesiace .. za radu ďakujem

Daduska13213

ahoj, čím skôr si dáš ostrihať kone vlasov, tým menej ti z nich odstrihne. Rozštiepený konček a polámané vlasy neodrastú ani sa nestratia ale budú sa ´dalj štiepiť a lámať smerom k hlave... a ak nosíš stále drdol tak si tým ešte viac ničíš vlasy...

zuzi74

Inak nechapem celkom zeny, ktore maju velmi poskodene vlasy a nechcu sa ich vzdat. Aka je to uz len vyhra, ked nosis aj tak drdol a nemozes tie dlhe vlasy ukazat v plnej parade. Drdol alebo cop mozes nosit aj z polodlhych vlasov.

zuzi74

cervicek ja si myslim ze je tu dost tem ohladom mastnych aj suchych vlasov, tak skus pohladat v starsich temach. Ked ich budes umyvat kazdy druhy den, tak sa ti budu stale mastit. Po dlzke skus pouzivat olejove zabaly. Kondicionery su skor len na rozcesanie vlasov a dost ich aj zatazuju.