26 rokov a stale panna

Príspevok v téme: 26 rokov a stale panna
Mandolina

Chcela by som sa spytat na Vas nazor, hlavne muzov. Co si myslite o zene, ktora ma 26 rokov a nema sexualne skusenosti? Som atraktivna zena, ktora sa paci muzom, ale mam nejake zle skusenosti za sebou, komplexy a som aj nesmela a bojim sa. Mam mnoho priatelov, znamich, som aj ukecana len s muzmi mam trochu problem. Toto vsetko si riesim s odbornikom, ale cim som starsia tym viac sa bojim reakcie okolia a hlavne reakcie muzom, ze ma vysmeju alebo si budu mysliet, ze som divna.

opori

to je vtip? co je na tom ze si panna. ak by niekto bol tak odvazny, ze by to oznacil za extrem, tak oponuj(em), ze je to lepsie ako mat 5tich, alebo ba dokonca aj len dvoch a hotovo.

kazdy preferuje nieco ine, priklad: hovori sa, ze prizemnu nehnutelnost nepredas. ver mi, ze pride bohata panicka, co ma kolena v prdeli a zaplati za to dost.

takze 26 a panna? maximalne OK, hodnota presne tak vysoka, ako kazda ina zena, co sa umyselne nekurvila.

mattnl

ja mam za par mesiacov 29 a tiez som panic sice si to robim 3x denne aby som sa zbavil stresu a pocitu samoty. No,ale az bude prilezitost nebudem sa branit sexu s babou....ved laska,sex a veci s tym spojene musa byt pekne ci?

Slobodna

:D chlapci chlapci kolka poezia :D lamac panenskych blan a zradne vody bezuzdnych sukaciek??? Tak vies embryo, jedine k neposkvrnenej panne dokaze Wreck zahoriet laskou, lebo ostatne sme pre neho len suky.

wreck

upokojime sa, zarodok, ano? ked sa objavi deva, ktora nevie aky poklad v sebe nosi, treba jej podat pomocnu ruku a pomaly ju viest mostom cez zradne vody bezuzdnych sukaciek a rozlamanych srdc a cestou poukazovat na topiacich sa, nie hned deflorovat.

okrem toho, ak deva nie je od zaciatku akosi prirodzene nadana na tieto dotykove veci, aktivovat a spravne ju 'zabehnut' je celkom namaha. obcas je ta nemotornost dokonca smiesna. vyuzit situaciu a osukat ju LEBO sa vo svojej nevedomosti nechala je take... sam napis ake.

vsetkym tymto som presiel, takze ziadne teorie zo slepacich webov. zalezalo to len a len odo mna a aj tak som to neurobil. a nebolo to preto, lebo nebol k dispozicii primak.

Radek28

Pozri mne osobne by to vobec nevadilo a bol by som rad. Nieje to ani hanba ani nic divne. Vies kolko panien a panicov beha po svete aj v tridsiatke? A dokonca aj v neskorsom veku? Je vas dost a mnohi co sa tvaria ze so zenou alebo s muzom uz spali si velakrat vymyslaju. Je to len tvoja vec kedy a s kym a ci vobec s niekym sa budes milovat. Je to take iste rozhodnutie ako aj to ze ci bude mat nejaky muz alebo zena deti. To su uplne osobne intimne zalezitosti o ktorych kazdy clovek rozhoduje sam. Keby len natom svet stal ale v zivote su dolezitejsie veci co treba riesit.
PS: a navyse panna ako panna. Ako som si mal moznost vsimnut v sexualnych temach dnes sa mozes o panenstvo pripravit aj sama s pomocou dostatocnej masturbacie. Blanku si prederavis sama a aj rozkos zazijes s vlastnou pomocou, takze chalanovi mozes pokojne potom tvrdit ze si uz skusena. Lebo vsak penis jak vibrator to mas jedno v podstate. Ja si myslim ze mnohe baby to aj tak robia ;D

embryo

wreck: ty lamac panenskych blan! :-) vsade kde sa spomenie panna je nas slintajuci wreck...

Mandolina: ked sa nad tym v rychlosti zamyslim, tak by som ta povazoval bud za silno veriaceho cloveka, snilka, ktory nenasiel este toho praveho alebo cloveka, co ma nejake problemy (zdravotne, psychicke...)

wreck

na prvy pohlad sa to zda zvlastne, uznavam, ale ja by som to privital. pretoze skutocnost, ze som jej prvy, je neopakovatelna. sucasne je to aj velmi dobry filter - ti, co ta vysmeju, su primitivi, s ktorymi aspon nemusis do buducna pocitat. podla mna je to obdivuhodne.