Panicka porucha?

Príspevok v téme: Panicka porucha?
tomas0000

Zdravim, mam problem, mam 24 rokov, a uz cca 2 roky mam problem predpokladam s panickou poruchou. Moje symptomy su nasledovne a viazu sa aj na urcite situacie. Sem tam nejaka bolest hlavy, zrak v poriadku, pocity na odpadnutie, (len pocity, nikdy som neodpadol), niekedy trpnutie na prstoch, tocenie hlavy, pocit deralizacie, neistota v pohyboch, pocit nedostatocneho nadychnutie, stiahnutie svalov. Tieto veci sa objavuju v takych, nazval by som to atakoch, ktore sa k niecomu viazu... Priklad od rana som v pohode, zrazu stratim rovnovahu lebo som zle stupil na schod a uz sa zacina kolotoc tychto priznakov... Viem, je to psychickeho razu.. Ale ak je tu niekto, kto taketo nieco prekonal, poradte..Uz som zufaly, brani mi to v beznom zivote..

tomas0000

Aby som ešte dodal, často sa mi stáva aj po jedle, relativne casto mam reflux. Mam velmi stresove obdobie, problemy doma, otvaranie novej firmy, nabalovanie v skole. Len ma zaujima ako s tym bojuje niekto, kto nieco podobne zazil alebo zaziva. Ja ked mam podobny atak, dychanie uz som sa naucil regulovat, lebo som pochopil, ze je to len pocit nedostatku vzduchu a uz z toho nemam paniku. Pri inych, sem tam uzijem Guajacuran, ale velmi zriedkavo.