Alergia na kravské mlieko? Má ju tu ešte niekto?

RNG

Nedostatok enzymov na spracovanie mlieka sa dnes da doplnit tak, ze vies bez problemov stravit mliecny cukor(lactose) mliecnu bielkovinu(kazein) aj mliecne tuku(maslo).
Hladaj to pod nazvom dairy enzymes/ digest, a podobne, dobry je napr vyrobok firmy Enzymedica, Lacto complete dairy digest. kde ti 2 kapsule dovolia stravit pohar mlieka bez problemov, a ked to beries na prazdny zaludok, tak ti to telo odmori od predoslych zamoreni mliecnymi produktami.
Strava ma byt pestra a akekolvek obmedzovanie je skodlive.
Zatial len lepok predsatavuje pre niektorych problem, co sa da vylucit len vyhybanim sa produktom s lepkom.Lebo zatial nan nie je na trhu plnohodnotny enzym, len ciastocny a to pre niektorych ludi nestaci(celiac)

Lucka N56

A tá tibetská huba? čítam že sa zalieva mliekom.veď zas je to len o mlieku či dá sa aj napr. kokosovým al. mandľovým či?

LMarika

Za kravske mlieko najdes v bio obchodoch nahrady, napriklad ryzove mlieko, kokosove, mandlove, sojove - soja je ale casty alergen a problemy robi aj mnohym takym ludom, ktorym na nu nebola zistena ani alergia, ani intolerancia. Treba vyskusat a uvidis, ktora nahrada mlieka ti najlepsie sadne, pozoruj sa, ako tvoje telo na nu zareaguje, ci ta po jedle neprezeie, ci sa nedostavi strasna plynatost s bolestou brucha, hlavy a s pocitmi na vracanie... Pre mna je ryzove mlieko dobre znesitelne, ale sojove nepijem.

LMarika

Ja tiez nemozem jest ziadne mliecne vyrobky. Nemam sice na mlieko alergiu, ale mam velmi silne intolerancie na viacere jeho zlozky: na laktozu, kazein, bielkovinu kravskeho, kozieho a ovcieho mlieka, cize mi chybaju enzymy, aby to moj traviaci system dokazal stravit. Ziadnu tragediu som z toho nerobila, ked mi to zistili. Vylucila som vsetky mliecne vyrobky, ale aj vsetky sladkosti, lebo aj v nich sa moze ukryvat laktoza, vylucila som aj salamy, sunku, pastety a ine masove vyrobky, nakolko v nich moze byt skryta laktoza a gluten, ale jem vela masa. No pod pojmom maso mam na mysli, ze si napriklad kupim bravcove na rezne a urobim si rezen na prirodno, hovadzie na gulas a urobim si nejaky taky gulas po svojom, dam donho maso, zemiaky, nejake paradajky a papriku, ci inu zeleninu, ktoru doma najdem, trochu soli... Kuracie prsia, stehna, morcacie maso, napriklad morcacie na stave s trochou specialnej muky z bio obchodu, lebo mam tych intolerancii tolko (asi na 20 potravin), ze maso je jedinym zdrojom bielkovin. Vajecny bielok tiez nemozem jest a strukoviny tiez nie, mak a sezam tiez nie... Varim si aj kukuricnu polentu, ryzove a prosove kasicky, muku pouzivam prosovu, amarantovu, ryzovu, nakolko na psenicu mam velmi silnu intoleranciu a nechybaju polystyrenove ryzove chlebiky. Pre mna to nebola tragedia, ale vyzva, hladat nieco, co mozem zjest bez toho, aby mi to urobilo problem. Obcas kelovy privarok, kapustu, karfiol, brokolicu... Ale maso musim mat takmer kazdy den, nic ine by ma totiz nezasytilo, lebo ani pecivo nemozem jest kvoli glutenu a psenici. Nekupujem ziadne polotovary a ziadne takzvane hotove vyrobky (napriklad paradajkovy pretlak), ale len prvotne potraviny (napriklad paradajky) a z nich si potom sama uvarim, na co mam chut. Moj traviaci system neznesie konzervacne latky, tak sa im vsemozne vyhybam. Oplati sa stravovat sa takto, citim sa omnoho lepsie, je to neporovnatelny rozdiel. Ako sa citim? Ako ked stary a zomierajuci clovek zrazu zacne ozivat a mladnut. Test na intolerancie mi velmi pomohol a nasmeroval ma spravnym smerom. No co sa za 33 rokov pokazilo, to sa neda do poriadku za par mesiacov, cize musim byt trpezliva a dodrziavat prisne diety. Mozno o par rokov niektore intolerancie vymiznu.

gjkbcf

Budes skor nachylna na lactozu... Cele detstvo dom pil kravske mlieko, no potom asi v 20 ma zacalo z neho akosi prehanat... Neviem ci ty mas to iste, no riesenim je mlieko bez lactozo,, sem pise na tom mlieku velkym hrubim lactoze free,, je asi dvakrat drahsie. Vyskusaj