Neviem čo mám už robiť

Príspevok v téme: Neviem čo mám už robiť
Simon155

Už nevladzem . Problém:Takže moj problem je že mám asi psychicky problem alebo zle obdobie ktore sa tahá už od prazdnin 2014 letnych , Mám ako keby tažku hlavu furt som unaveny mám stres zo všetkého malo veci má už teši že mám daky spychicky problem,stane sa mi napriklad ucitim bolest v krku myslim si že idem zomrieť že mám daku chorobu a tak furt si myslim že mám daku chorobu z ktorov sa mi takžie žije ako druhým a že to mám tažke a z toho mám velke problemy nechut do jedla furt unava ospalosť asi mám uzkosť depriesie a stres . a dalši moj problem že si čitam furt ked sa mi dačo stane a kukám čo to može byť a myslím si že mi je to najhoršie , dalšie mám stres z fajčenia - lebo som to neskusil ešte a myslím si že to je liek alebo dačo že sa stim lepšie žije . už mi z toho drbe pomoc . :/ \\\" mám iba 16 rokov... \\\" bud som chorý fizycky alebo psychicky alebo z nudi rozmíšlam nad blbostami

blabla

Určite nezačni kvôli tomu fajčiť... Ja som bol taký istý, toto isté, čo popisuješ, mne to prišlo vekom, v takých 17-18 to bolo už lepšie alebo sa len zapri a povedz si, že si silný a nie natoľko slabý, aby Ťa takéto veci rozhádzali, skús cvičiť, behať, odbúrať stres :)