Ako sa zbavit plesne a tazkych kovov

Príspevok v téme: Ako sa zbavit plesne a tazkych kovov
Evelyn22

Ahoj vsetci, hlavne RNG, ale vitana je kazda rada ..
Potrebujem sa zbavit tazkych kokov a plesni v tele.
Som v zahranici a je tu v tejto krajine vseobecne zname, ze voda obsahuje tazke kovy,kedze su tu este stare trubky. Dalsia vec je, ze tu vsade mame plesne, niekde menej, niekde viac. Snazim sa ich zbavit, steny aj kachlicky pravidelne cistim,ale som si ista,ze uz mam z toho nieco v tele.

Koncom buduceho roku chcem otehotniet a potrebujem sa dat doporiadku. Stahovanie nehrozi, sme v zahranici, nie je to take jednoduche... a keby som aj velmi chcela,priatel by s tym nesuhlasil ale to je nadlho...

Uzivam chlorellu a kupila som si nejake kapsule vlakninu. Myslite, ze to pomoze? Co este by som mala preventivne uzivat?

RNG

Plesne su nebezpecne, niektore maju silne toxicke vytrusy. Takze sa ich musis zbavit. Na trhu so rozne protiplesnove prostriedky a farby.
Ja pijen destilovanu vodu uz vyse 25 rokov, lebo neverim cistote vody v potrubiach, co cestuje casto vela kilometrov z vodarni ku spotrebitelovi.
A aj vodarne kontroluju len niekoplko chemikalii vo vode a dnes sa tam moze nachadzat az vyse 60 000.
destilovanu vodu si obvykle ochutim, ovocnymi koncentratami, co do nej da zaroven rozne mineraly a antioxidanty.